Linssen schiet Feyenoord langs GA Eagles
DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft met de nodige moeite gewonnen van Go Ahead Eagles. In de Adelaarshorst van Deventer deden de Rotterdammers dat met 0-1. Trainer Arne Slot van Feyenoord had veel vaste krachten rust gegeven. Feyenoord heeft een zware periode achter de rug, met optredens tegen Olympique Marseille (0-0) en PSV (2-2). De Zweedse aanvaller Patrik Walemark stond voor het eerst in de basis.
Vlak na rust had Bryan Linssen de eerste kans op de openingstreffer. De vervanger van Cyriel Dessers in de spits raakte de lat na een voorzet van Marcus Pedersen. In de 71e minuut was het wel raak voor Linssen. Hij schoot raak op aangeven van Alireza Jahanbakhsh, die met een goede actie het uitverdedigen van Go Ahead had verstoord.
Als de nummer 3 van de Eredivisie speelt Feyenoord in de play-offs van de Europa League. De club plaatst zich rechtstreeks voor dat toernooi, als het eind mei de finale van de Conference League tegen AS Roma wint.
Feyenoord sluit de competitie zondag af met een thuiswedstrijd tegen FC Twente. Slot kondigde eerder aan dan vermoedelijk wel in de sterkste opstelling te spelen, mede met het oog op het naderende duel met AS Roma.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
17 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
22 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 dag geleden