Linssen schiet Feyenoord langs GA Eagles
DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft met de nodige moeite gewonnen van Go Ahead Eagles. In de Adelaarshorst van Deventer deden de Rotterdammers dat met 0-1. Trainer Arne Slot van Feyenoord had veel vaste krachten rust gegeven. Feyenoord heeft een zware periode achter de rug, met optredens tegen Olympique Marseille (0-0) en PSV (2-2). De Zweedse aanvaller Patrik Walemark stond voor het eerst in de basis.
Vlak na rust had Bryan Linssen de eerste kans op de openingstreffer. De vervanger van Cyriel Dessers in de spits raakte de lat na een voorzet van Marcus Pedersen. In de 71e minuut was het wel raak voor Linssen. Hij schoot raak op aangeven van Alireza Jahanbakhsh, die met een goede actie het uitverdedigen van Go Ahead had verstoord.
Als de nummer 3 van de Eredivisie speelt Feyenoord in de play-offs van de Europa League. De club plaatst zich rechtstreeks voor dat toernooi, als het eind mei de finale van de Conference League tegen AS Roma wint.
Feyenoord sluit de competitie zondag af met een thuiswedstrijd tegen FC Twente. Slot kondigde eerder aan dan vermoedelijk wel in de sterkste opstelling te spelen, mede met het oog op het naderende duel met AS Roma.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.
42 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
3 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.
5 uur geleden