Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Linssen: passie van Advocaat bij Feyenoord werkt aanstekelijk

Linssen: passie van Advocaat bij Feyenoord werkt aanstekelijk

ROTTERDAM (ANP) - Of hij de hoop op Feyenoord al zo'n beetje had opgegeven? "Het heeft er inderdaad even niet naar uit gezien dat het nog wat zou worden", geeft Bryan Linssen toe bij zijn presentatie in De Kuip. De transfervrije Limburger ondertekende na moeizame onderhandelingen alsnog een contract voor drie jaar bij de Rotterdamse volksclub. "Ik heb voor mijn gevoel, voor mijn hart gekozen. Dit is voor mij de beste optie in sportief opzicht."

De 29-jarige aanvaller was na zijn omzwervingen in de eerste divisie (Fortuna Sittard en MVV) en eredivisie (VVV-Venlo, Heracles Almelo, FC Groningen en Vitesse) toe aan weer een stapje hogerop in zijn zorgvuldige opgebouwde loopbaan. Feyenoord had als "gedroomde topclub" meer dan voldoende interesse, maar kon Linssen door de coronacrisis in mei nog niet paaien met een lucratieve aanbieding.

"Ik zat in een luxepositie, want er was veel belangstelling, maar dat zorgde ook voor veel onrust in mijn hoofd", zegt Linssen, die zijn teleurstelling over het afketsen van de besprekingen met Feyenoord duidelijk uitsprak in de media. "Ik werd door allerlei zaakwaarnemers gek gemaakt. Daar zitten cowboys tussen hoor. Je wilt niet weten waarmee ze allemaal kwamen aanzetten. En dan moet je afwegingen gaan maken. Wil je daar wel wonen, kan ik in dat land wel aarden, of wacht me bij die club dan geen degradatiestrijd? In dat laatste had ik gezien mijn leeftijd sowieso geen zin."

Dubio

Terwijl hij flink in dubio zat, hing ineens Advocaat aan de telefoon. "Hij belde op eigen initiatief", vertelt Linssen, in de afgelopen drie seizoenen bij Vitesse goed voor 41 eredivisiegoals. "'Zou je met mij een bakkie koffie willen drinken', vroeg hij. Nou, dat wilde ik wel en toen heb ik met hem en zijn assistent Cor Pot een gesprek gehad. Of ze een mooi beeld schetsten? Nee, helemaal niet, ze zeiden gewoon hoe het is. Dat moet ook, want alleen dán kun je voelen of iets of iemand echt is of niet en ik voelde bij Advocaat heel sterk dat hij echt is."

Linssen: "Hij is zó enthousiast en zó gedreven. Hij neemt je echt mee in zijn passie en dat werkt heel aanstekelijk. Je wilt gewoon mee in die 'vibe' die hij uitstraalt. Als zo'n man je zó graag wilt hebben dan geeft dat een heel goed gevoel. Ik wil heel graag met hem gaan samenwerken en ik vind het ook een eer."

Vooral dankzij Advocaat mag Linssen zich nu Feyenoorder noemen, al was de verbeterde aanbieding uiteindelijk ook wel prettig. "We hebben een middenweg gevonden en daar zijn we allemaal tevreden mee. Of Feyenoord dankzij een sponsor mij alsnog heeft kunnen binnenhalen? Nee, daar geloof ik niets van. Je moet nu ook weer niet gaan denken dat Arjen Robben naar De Kuip komt."

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

6 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

8 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

8 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

9 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

9 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

9 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

10 uur geleden