Linssen: Feyenoord wil door het vuur gaan voor coach Advocaat
ROTTERDAM (ANP) - Bryan Linssen benadrukte na de nederlaag van Feyenoord tegen Ajax (0-3) dat hij en zijn ploeggenoten nog steeds goed door een deur gaan met trainer Dick Advocaat. "We mogen Dick allemaal", zei de aanvaller. "Dat er vorige week na onze nederlaag tegen ADO Den Haag sprake van was dat hij zou opstappen, heeft bij ons echt geen seconde geleefd. Wij proberen voor de trainer door het vuur te gaan, heel simpel. Daar hoeven we dus verder ook geen woorden aan vuil te maken."
Linssen baalde van de nederlaag tegen Ajax, die in zijn ogen zeer geflatteerd was. "Dit verlies is gewoon heel zuur", zei hij. "Ik vind dat de uitslag groter is dan het verschil op het veld tijdens de wedstrijd. Ajax speelt makkelijker, maar dat doen ze al het hele seizoen. Ik denk dat de gemiste penalty van Fer een kantelpunt was. De 0-1 en 0-2 zijn eigen doelpunten. Dat zit dan ook heel erg tegen, terwijl Ajax niet heel veel opgelegde kansen heeft gekregen."
Linssen vond dat Feyenoord er alles aan gedaan heeft om Ajax te verslaan. "Ik denk dat de wil heel groot was en het enthousiasme ook. We hebben het Ajax ook niet heel makkelijk gemaakt, maar je brengt jezelf in de problemen door twee eigen goals en door een penalty te missen. Hoe je het wendt of keert, dat gaat uiteindelijk wel in onze 'koppies' zitten."
Feyenoord ontloopt alleen nog de play-offs als het in de twee resterende duels vijf punten goedmaakt op Vitesse. "Waarom zou dat niet kunnen", hield Linssen de moed er in. "Vitesse staat er het beste voor en heeft ook de meeste kans om vierde te worden, maar Fortuna in deze vorm en Ajax zijn geen makkelijke tegenstanders voor ze. Wij moeten gewoon knallen, dat is heel simpel."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
16 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
4 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
6 uur geleden