Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Linssen bevrijdt zichzelf bij Feyenoord van last op schouders

Linssen bevrijdt zichzelf bij Feyenoord van last op schouders

ROTTERDAM (ANP) - Bryan Linssen maakte al eens een hattrick voor Heracles Almelo en voor Vitesse en woensdag mocht hij ook in dienst van Feyenoord de wedstrijdbal mee naar huis nemen. Met drie doelpunten tegen sc Heerenveen (3-0) bevrijdde de 30-jarige aanvaller zichzelf van een grote last op zijn schouders.

"Dit is een enorme opluchting", zei Linssen, die sinds zijn overstap in de zomer van Vitesse naar Feyenoord pas één keer had gescoord. "Er is een enorme last van mijn schouders gevallen. Want laten we er niet omheen draaien: het gaat toch in je hoofd zitten als je als aanvaller niet scoort. Je gaat erover nadenken, dingen zoeken waar het door komt. Als ik in mijn auto zat en ik zag dat voorbij rijdende mensen me herkenden, dan wist ik wat ze dachten. Ook van mijn medespelers kreeg ik het vaak te horen", aldus Linssen.

Op de wedstrijdbal die Linssen mee naar huis mocht nemen, schreven zijn medespelers de tekst 'dat werd tijd'. "En dat is ook zo", zegt de Limburger. "Ik kan ze daar geen ongelijk in geven. Ik ben vooral heel blij dat dit me vandaag is gelukt."

De laatste speler die in de Eredivisie voor drie verschillende clubs een hattrick maakte, was John Lammers. Hij deed dat voor NAC Breda, VVV-Venlo en op 4 november 1995 ook voor Willem II, in de wedstrijd tegen FC Groningen.

Meer uit Voetbal

Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

10 minuten geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

2 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

4 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

4 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

5 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

17 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

18 uur geleden