Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Linssen bevrijdt zichzelf bij Feyenoord van last op schouders

Linssen bevrijdt zichzelf bij Feyenoord van last op schouders

ROTTERDAM (ANP) - Bryan Linssen maakte al eens een hattrick voor Heracles Almelo en voor Vitesse en woensdag mocht hij ook in dienst van Feyenoord de wedstrijdbal mee naar huis nemen. Met drie doelpunten tegen sc Heerenveen (3-0) bevrijdde de 30-jarige aanvaller zichzelf van een grote last op zijn schouders.

"Dit is een enorme opluchting", zei Linssen, die sinds zijn overstap in de zomer van Vitesse naar Feyenoord pas één keer had gescoord. "Er is een enorme last van mijn schouders gevallen. Want laten we er niet omheen draaien: het gaat toch in je hoofd zitten als je als aanvaller niet scoort. Je gaat erover nadenken, dingen zoeken waar het door komt. Als ik in mijn auto zat en ik zag dat voorbij rijdende mensen me herkenden, dan wist ik wat ze dachten. Ook van mijn medespelers kreeg ik het vaak te horen", aldus Linssen.

Op de wedstrijdbal die Linssen mee naar huis mocht nemen, schreven zijn medespelers de tekst 'dat werd tijd'. "En dat is ook zo", zegt de Limburger. "Ik kan ze daar geen ongelijk in geven. Ik ben vooral heel blij dat dit me vandaag is gelukt."

De laatste speler die in de Eredivisie voor drie verschillende clubs een hattrick maakte, was John Lammers. Hij deed dat voor NAC Breda, VVV-Venlo en op 4 november 1995 ook voor Willem II, in de wedstrijd tegen FC Groningen.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

7 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

7 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

8 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

13 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

14 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

14 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

14 uur geleden