Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Linksback Van Aanholt tekent bij Galatasaray tot medio 2024

Linksback Van Aanholt tekent bij Galatasaray tot medio 2024

ISTANBUL (ANP) - International Patrick van Aanholt heeft een contract voor drie jaar ondertekend bij de Turkse topclub Galatasaray. De 30-jarige linksback komt transfervrij over van Crystal Palace. Zijn overstap was eerder in de Turkse media al aangekondigd.

Van Aanholt maakte in 2007 de overstap van de jeugd van PSV naar Chelsea. De Londenaren verhuurden hem achtereenvolgens aan Coventry City, Newcastle United, Leicester City, Wigan Athletic en Vitesse.

Van 2014 tot 2017 stond Van Aanholt bij Sunderland onder contract en daarna bij Crystal Palace. In het 5-3-2-systeem van de inmiddels vertrokken bondscoach Frank de Boer had hij bij het EK als linkerverdediger een basisplaats.

Van Aanholt, die bij Galatasaray ploeggenoot wordt van landgenoot Ryan Babel, was blij en opgelucht dat zijn verwachte overgang was afgerond. "Mijn transfer was een zeer inspannend proces, maar het is ons gelukt. Ik weet dat Galatasaray een heel grote club is. Ik weet ook dat de fans van Galatasaray geweldig zijn. Ik kan niet wachten om mezelf hier te laten zien."

Galatasaray treedt woensdagavond in Instanbul nog zonder van Aanholt aan tegen PSV in de tweede voorronde van de Champions League.

Meer uit Voetbal

NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

6 minuten geleden
Real Madrid-keeper Courtois kampt met spierblessure

MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.

1 uur geleden
Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

3 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

17 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

17 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

18 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

18 uur geleden