
Linksback Dimarco wil heel zijn carrière bij Inter blijven
MILAAN (ANP) - De contractverlenging van linksback Federico Dimarco bij landskampioen Internazionale kwam niet echt als een verrassing. De 24-jarige Italiaan is een kind van de club en ziet zichzelf nooit meer bij een andere ploeg spelen. Eerder in zijn carrière leende Inter hem uit aan Ascoli, Empoli, FC Sion, Parma en Hellas Verona. Dit seizoen is hij bij de koploper uitgegroeid tot een vaste waarde in het elftal van trainer Simone Inzaghi.
"Sinds mijn geboorte ben ik al een 'Interista'. Ik ging al op 2-jarige leeftijd naar het stadion om Inter te zien voetballen. Het shirt van deze club betekent heel veel voor me. Ik voel me hier echt geliefd", zei de ploeggenoot van Stefan de Vrij en Denzel Dumfries.
Dimarco tekende in Milaan bij tot medio 2026 en kreeg daarbij een flinke salarisverhoging. Hij speelt vanaf zijn zevende jaar voor Inter.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is weer een stap dichter bij deelname aan Europees voetbal komend seizoen. De Enschedeërs plaatsten zich zondag overtuigend voor de finale van play-offs door sc Heerenveen met 4-0 kansloos te laten. Twente had de eerste ontmoeting al met 2-1 gewonnen.
9 minuten geledenMADRID (ANP) - Karim Benzema vertrekt na veertien jaar bij Real Madrid. Zijn aflopende contract wordt niet verlengd. De 35-jarige Franse voetballer groeide na zijn komst in 2009 uit tot een van de legendes van de club.
4 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Bij een wedstrijd in de Argentijnse voetbalcompetitie tussen River Plate en Defensa y Justicia is een fan om het leven gekomen door een val van de tribune. Het drama gebeurde in de 25e minuut. De wedstrijd werd gestaakt.
5 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De wereldvoetbalbond FIFA heeft Serdar Gözübüyük aangesteld als scheidsrechter bij de kwartfinale van het wereldkampioenschap onder 20 jaar in Argentinië tussen de Verenigde Staten en Uruguay. De wedstrijd wordt zondag om 23.00 uur Nederlandse tijd gespeeld in het Santiago del Estero Stadion in Santiago del Estero.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Coach Christophe Galtier van Paris Saint-Germain had Lionel Messi een ander afscheid gegund. De Argentijnse sterspeler voetbalde zaterdag zijn laatste duel in het shirt van de Franse kampioen. Paris Saint-Germain verloor het thuisduel met 3-2 van Clermont Foot. Galtier baalde dat het publiek Messi opnieuw uitfloot. Dat gebeurde tijdens het seizoen ook regelmatig, maar de trainer heeft er geen begrip voor.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Lionel Messi heeft met een nederlaag afscheid genomen van Paris Saint-Germain. De topclub verloor aan het slot van de Franse competitie van Clermont Foot, 2-3. Op eigen veld nog wel.
17 uur geledenBERLIJN (ANP) - RB Leipzig heeft de voetbalbeker van Duitsland gewonnen. De nummer 3 van de Bundesliga versloeg in de in Berlijn gespeelde finale Eintracht Frankfurt, 2-0.
18 uur geleden