Lindhout fluit halve finale Feyenoord - Ajax in beker
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft scheidsrechter Allard Lindhout aangesteld voor het duel tussen Feyenoord en Ajax in de halve finales van het toernooi om de KNVB-beker. De 35-jarige Lindhout geeft woensdag om 20.00 uur het eerste fluitsignaal in de uitverkochte Kuip, waar geen supporters van Ajax welkom zijn. Pol van Boekel fungeert achter de tv-schermen in Zeist als de videoarbiter.
Jeroen Manschot fluit dinsdag de eerste halve finale, tussen de amateurs van SV Spakenburg en PSV. Ook op Sportpark De Westmaat in Spakenburg wordt om 20.00 uur afgetrapt. Jochem Kamphuis is bij dit duel de VAR.
De finale van het bekertoernooi staat voor zondag 30 april op het programma. Spakenburg heeft echter in de statuten van de club staan dat het niet op zondag voetbalt. De amateurclub, die in het bekertoernooi al FC Groningen en FC Utrecht uitschakelde, wil dan ook dat de KNVB de finale verplaatst als Spakenburg tegen PSV opnieuw stunt. De voetbalbond wil daar vooralsnog niet op ingaan en wacht eerst de uitkomst van de halve finales af.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
10 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
11 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
12 uur geleden