Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lindhout fluit halve finale Feyenoord - Ajax in beker

Lindhout fluit halve finale Feyenoord - Ajax in beker

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft scheidsrechter Allard Lindhout aangesteld voor het duel tussen Feyenoord en Ajax in de halve finales van het toernooi om de KNVB-beker. De 35-jarige Lindhout geeft woensdag om 20.00 uur het eerste fluitsignaal in de uitverkochte Kuip, waar geen supporters van Ajax welkom zijn. Pol van Boekel fungeert achter de tv-schermen in Zeist als de videoarbiter.

Jeroen Manschot fluit dinsdag de eerste halve finale, tussen de amateurs van SV Spakenburg en PSV. Ook op Sportpark De Westmaat in Spakenburg wordt om 20.00 uur afgetrapt. Jochem Kamphuis is bij dit duel de VAR.

De finale van het bekertoernooi staat voor zondag 30 april op het programma. Spakenburg heeft echter in de statuten van de club staan dat het niet op zondag voetbalt. De amateurclub, die in het bekertoernooi al FC Groningen en FC Utrecht uitschakelde, wil dan ook dat de KNVB de finale verplaatst als Spakenburg tegen PSV opnieuw stunt. De voetbalbond wil daar vooralsnog niet op ingaan en wacht eerst de uitkomst van de halve finales af.

Meer uit Voetbal

Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

10 minuten geleden
Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

12 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

14 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

15 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

15 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

19 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

22 uur geleden