Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lindhout fluit halve finale Feyenoord - Ajax in beker

Lindhout fluit halve finale Feyenoord - Ajax in beker

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft scheidsrechter Allard Lindhout aangesteld voor het duel tussen Feyenoord en Ajax in de halve finales van het toernooi om de KNVB-beker. De 35-jarige Lindhout geeft woensdag om 20.00 uur het eerste fluitsignaal in de uitverkochte Kuip, waar geen supporters van Ajax welkom zijn. Pol van Boekel fungeert achter de tv-schermen in Zeist als de videoarbiter.

Jeroen Manschot fluit dinsdag de eerste halve finale, tussen de amateurs van SV Spakenburg en PSV. Ook op Sportpark De Westmaat in Spakenburg wordt om 20.00 uur afgetrapt. Jochem Kamphuis is bij dit duel de VAR.

De finale van het bekertoernooi staat voor zondag 30 april op het programma. Spakenburg heeft echter in de statuten van de club staan dat het niet op zondag voetbalt. De amateurclub, die in het bekertoernooi al FC Groningen en FC Utrecht uitschakelde, wil dan ook dat de KNVB de finale verplaatst als Spakenburg tegen PSV opnieuw stunt. De voetbalbond wil daar vooralsnog niet op ingaan en wacht eerst de uitkomst van de halve finales af.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

4 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

4 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

4 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

8 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

11 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

11 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

12 uur geleden