Lindhout fluit halve finale Feyenoord - Ajax in beker
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft scheidsrechter Allard Lindhout aangesteld voor het duel tussen Feyenoord en Ajax in de halve finales van het toernooi om de KNVB-beker. De 35-jarige Lindhout geeft woensdag om 20.00 uur het eerste fluitsignaal in de uitverkochte Kuip, waar geen supporters van Ajax welkom zijn. Pol van Boekel fungeert achter de tv-schermen in Zeist als de videoarbiter.
Jeroen Manschot fluit dinsdag de eerste halve finale, tussen de amateurs van SV Spakenburg en PSV. Ook op Sportpark De Westmaat in Spakenburg wordt om 20.00 uur afgetrapt. Jochem Kamphuis is bij dit duel de VAR.
De finale van het bekertoernooi staat voor zondag 30 april op het programma. Spakenburg heeft echter in de statuten van de club staan dat het niet op zondag voetbalt. De amateurclub, die in het bekertoernooi al FC Groningen en FC Utrecht uitschakelde, wil dan ook dat de KNVB de finale verplaatst als Spakenburg tegen PSV opnieuw stunt. De voetbalbond wil daar vooralsnog niet op ingaan en wacht eerst de uitkomst van de halve finales af.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
34 minuten geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.
2 uur geleden