Linda de Mol: ik heb besloten helemaal niets meer te zeggen
NAARDEN (ANP) - Linda de Mol heeft besloten niets meer te zeggen na de mediastorm die vrijdag is ontstaan over een artikel van de Volkskrant. "Eerlijk en open alles vertellen, dat was mijn intentie", schrijft ze op de website van LINDA. "Zodra ik weer een klein beetje uit het zwarte gat opgekrabbeld zou zijn, zou ik mijn verhaal doen op mijn eigen platform. Ik heb na gisteren besloten helemaal niets meer te zeggen."
Vrijdag publiceerde de Volkskrant een artikel, waarin wordt gesteld dat het blad LINDA. al in 2020 hoorde van mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag door The Voice-coach Ali B. Twee vrouwen zouden hun verhaal willen doen bij het blad. Ook Linda de Mol is hierover ingelicht, was in het artikel te lezen. Maar de verhalen van de twee zijn nooit in het blad gepubliceerd.
Alles wat ze zegt wordt weggezet als "leugens", "verdraaien" en "in de doofpot stoppen", zegt De Mol."Ik zeg helemaal niets meer en trek me voorlopig terug om eindelijk samen met mijn kinderen, die zielsveel van hun bonusvader hebben gehouden, aan het verdriet toe te komen. En me te laten steunen door mijn familie", aldus De Mol in de verklaring.
Contact
De Mol zegt verder in contact te willen komen met de slachtoffers van het seksueel grensoverschrijdende gedrag dat zich achter de schermen van The Voice of Holland heeft afgespeeld. "Ik zou het fijn vinden jullie persoonlijk te kunnen vertellen hoe erg ik het vind en dat ik er iets aan gedaan had als ik het geweten had, maar ik wist het niet."
In de uitzending van BOOS vorige week over seksueel grensoverschrijdend gedrag bij The Voice kwamen ook aantijgingen aan het adres van haar ex-vriend Jeroen Rietbergen voorbij. De muzikant had daarvoor al toegegeven dat hij relaties van "seksuele aard" met vrouwen heeft gehad die betrokken waren bij het programma. Linda de Mol heeft haar relatie met Rietbergen daarom verbroken.
Meer uit Binnenland
OIRSCHOT (ANP) - De natuurbrand op de Oirschotse Heide in Noord-Brabant woedt nu in een gebied van 500 bij 500 meter, meldt de veiligheidsregio. Eerder donderdag was dat nog in een gebied van 100 bij 100 meter.
1 uur geledenOIRSCHOT (ANP) - Een natuurbrand op de Oirschotse Heide in Noord-Brabant is donderdag uitgebroken toen militairen daar oefenden. Dat laat de Koninklijke Marechaussee weten. Of de oefening ook de oorzaak van de brand was, is volgens de woordvoerder nog niet vast te stellen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De verdachte van het doden van de 17-jarige Lisa, Chris Jude (22), blijft langer voor observatie in het Pieter Baan Centrum. Dat werd donderdag bekend tijdens een nieuwe inleidende zitting in de rechtbank in Amsterdam.
1 uur geledenTER APEL (ANP) - Het aantal asielzoekers in het aanmeldcentrum in Ter Apel is gezakt tot onder de 2000. Sinds eind januari is dat maar twee keer gebeurd. In de afgelopen weken zijn meerdere tijdelijke opvanglocaties geopend om de druk op het aanmeldcentrum te verminderen.
1 uur geleden'T HARDE (ANP) - De natuurbrand op het defensieterrein bij 't Harde in Gelderland is nog niet bedwongen. Her en der zijn zogenoemde hotspots, warme plekken in de grond, die kunnen oplaaien. Bovendien gaat het donderdagavond waarschijnlijk harder waaien, wat het vuur kan aanwakkeren. Een brandweerwoordvoerder noemt die combinatie "een zorgpunt" en zegt dat het sein brand meester daarom nog niet kan worden gegeven.
2 uur geledenOIRSCHOT (ANP) - Op de Oirschotse Heide in Noord-Brabant is donderdag een natuurbrand uitgebroken. Dat meldt de Veiligheidsregio Brabant-Zuidoost. De oorzaak is nog niet bekend. Het gebied dat in brand staat is momenteel ongeveer 100 bij 100 meter groot, vergelijkbaar met twee voetbalvelden.
2 uur geledenNUNSPEET (ANP) - Het is nog niet duidelijk of de Defensieoefening op het legerterrein 't Harde heeft geleid tot de grote natuurbrand op de Veluwe. Dat zegt een woordvoerder van de Koninklijke Marechaussee. "Onderzoek ter plaatse is nog niet mogelijk zolang de brand niet geblust is. Uiteraard zijn we al wel gestart met het horen van betrokkenen en onderzoek dat zich niet in het natuurgebied afspeelt."
2 uur geleden