Lille pakt koppositie in Ligue 1
LILLE (ANP) - Lille heeft, in ieder geval voor enkele uren, de koppositie veroverd in de Ligue 1, de hoogste klasse van het Franse voetbal. De Noord-Franse club versloeg op eigen veld Bordeaux met 2-1 en kwam daardoor op 29 punten uit veertien duels. Paris Saint-Germain (28 punten) en Olympique Lyon (26) spelen zondagavond nog tegen elkaar.
Jonathan Bamba zette Lille in de 17e minuut op voorsprong, maar Bordeaux kwam na een klein uur weer op gelijke hoogte door een doelpunt van Toma Basic. Net voor het rustsignaal scoorde de Portugees José Fonte, ditmaal was Bamba de aangever. Het was het eerste doelpunt van dit seizoen voor de verdediger die samen met Sven Botman centraal achterin staat bij Lille.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
8 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden