Lille neemt na zege koppositie in Frankrijk weer over van Lyon
NANTES (ANP) - Lille OSC heeft de koppositie in de Franse voetbalcompetitie Ligue 1 weer overgenomen van Olympique Lyon. De Noord-Franse club won met 2-0 bij FC Nantes en heeft 2 punten meer dan Lyon, dat zaterdag mede dankzij twee treffers van Memphis Depay met 3-0 won van RC Strasbourg.
De Canadees Jonathan David maakte beide treffers van Lille. Hij zette zijn ploeg al in de 9e minuut op 1-0 en in de slotfase maakte hij op aangeven van invaller Renato Sanches de tweede treffer. Verdediger Sven Botman speelde de hele wedstrijd bij de bezoekers.
Paris Saint-Germain kan door een zege later op zondag bij Olympique Marseille weer een beetje in de buurt bij Lille en Lyon komen. De titelverdediger heeft nu 48 punten, 6 minder dan Lille. Ook AS Monaco staat op 48 punten. De ploeg won met 4-3 bij Olympique Nîmes.
Lille neemt het binnenkort tegen Ajax op in de Europa League, eerst op 18 februari in Frankrijk en een week later in Amsterdam
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
24 minuten geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
16 uur geleden