Lille en Sevilla scoren niet in Champions League
LILLE (ANP) - De wedstrijd tussen Lille OSC en Sevilla in de Champions League is geëindigd in 0-0. Sevilla staat daardoor in de poule met 4 punten tweede achter Red Bull Salzburg, dat eerder op de avond VfL Wolfsburg met 3-1 had verslagen. Lille staat derde met 3 punten en Wolfsburg heeft er 2.
Veel grote kansen op een doelpunt waren er niet in het duel tussen de Franse kampioen en de Spaanse club. Renato Sanchez had er eentje in de eerste helft, Sevilla kreeg een mooie mogelijkheid met Lucas Ocampos die kort na rust met een omhaal probeerde te scoren. Hij raakte de bal echter niet goed. Met een slotoffensief probeerde Lille alsnog zijn eerste zege in de groep te pakken, maar zonder succes.
Bij Sevilla begon Karim Rekik in de basisopstelling. De verdediger moest in de tweede helft worden gewisseld nadat hij geblesseerd was geraakt. Sven Botman ontbrak bij Lille wegens een blessure.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
7 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden