Lille en Sevilla scoren niet in Champions League
LILLE (ANP) - De wedstrijd tussen Lille OSC en Sevilla in de Champions League is geëindigd in 0-0. Sevilla staat daardoor in de poule met 4 punten tweede achter Red Bull Salzburg, dat eerder op de avond VfL Wolfsburg met 3-1 had verslagen. Lille staat derde met 3 punten en Wolfsburg heeft er 2.
Veel grote kansen op een doelpunt waren er niet in het duel tussen de Franse kampioen en de Spaanse club. Renato Sanchez had er eentje in de eerste helft, Sevilla kreeg een mooie mogelijkheid met Lucas Ocampos die kort na rust met een omhaal probeerde te scoren. Hij raakte de bal echter niet goed. Met een slotoffensief probeerde Lille alsnog zijn eerste zege in de groep te pakken, maar zonder succes.
Bij Sevilla begon Karim Rekik in de basisopstelling. De verdediger moest in de tweede helft worden gewisseld nadat hij geblesseerd was geraakt. Sven Botman ontbrak bij Lille wegens een blessure.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
23 minuten geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
47 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
1 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
2 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
2 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
3 uur geleden