Lille en Sevilla scoren niet in Champions League
LILLE (ANP) - De wedstrijd tussen Lille OSC en Sevilla in de Champions League is geëindigd in 0-0. Sevilla staat daardoor in de poule met 4 punten tweede achter Red Bull Salzburg, dat eerder op de avond VfL Wolfsburg met 3-1 had verslagen. Lille staat derde met 3 punten en Wolfsburg heeft er 2.
Veel grote kansen op een doelpunt waren er niet in het duel tussen de Franse kampioen en de Spaanse club. Renato Sanchez had er eentje in de eerste helft, Sevilla kreeg een mooie mogelijkheid met Lucas Ocampos die kort na rust met een omhaal probeerde te scoren. Hij raakte de bal echter niet goed. Met een slotoffensief probeerde Lille alsnog zijn eerste zege in de groep te pakken, maar zonder succes.
Bij Sevilla begon Karim Rekik in de basisopstelling. De verdediger moest in de tweede helft worden gewisseld nadat hij geblesseerd was geraakt. Sven Botman ontbrak bij Lille wegens een blessure.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
10 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
12 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
12 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
14 uur geleden