Lillard leidt basketballers Portland voorbij Lakers
LOS ANGELES (ANP) - Portland Trail Blazers profiteert in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA optimaal van de terugkeer van Damian Lillard. Met 41 punten had die zondag een groot aandeel in de 106-104-zege bij Los Angeles Lakers. Voor Portland was het de derde overwinning in evenzoveel duels. De Lakers wachten nog op hun eerste winst.
Lillard stond een half jaar aan de kant vanwege een buikblessure, maar is na een operatie en revalidatie helemaal terug. In het laatste kwart was hij met 12 punten beslissend. Bij de Lakers kwam sterspeler LeBron James tot 31 punten, 8 assists en 8 rebounds. Dat was net niet genoeg, ook omdat James kort voor het verstrijken van de tijd het schot miste dat de Lakers nog op gelijke hoogte had kunnen brengen.
In San Francisco herstelde titelverdediger Golden State Warriors zich van de nederlaag bij Denver Nuggets. De Warriors boekten een benauwde overwinning (130-125) op Sacramento Kings, met dank aan Stephen Curry, die goed was voor 33 punten.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.
1 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
5 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
7 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
8 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
9 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
10 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
15 uur geleden