
Lillard leidt basketballers Portland voorbij Lakers
LOS ANGELES (ANP) - Portland Trail Blazers profiteert in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA optimaal van de terugkeer van Damian Lillard. Met 41 punten had die zondag een groot aandeel in de 106-104-zege bij Los Angeles Lakers. Voor Portland was het de derde overwinning in evenzoveel duels. De Lakers wachten nog op hun eerste winst.
Lillard stond een half jaar aan de kant vanwege een buikblessure, maar is na een operatie en revalidatie helemaal terug. In het laatste kwart was hij met 12 punten beslissend. Bij de Lakers kwam sterspeler LeBron James tot 31 punten, 8 assists en 8 rebounds. Dat was net niet genoeg, ook omdat James kort voor het verstrijken van de tijd het schot miste dat de Lakers nog op gelijke hoogte had kunnen brengen.
In San Francisco herstelde titelverdediger Golden State Warriors zich van de nederlaag bij Denver Nuggets. De Warriors boekten een benauwde overwinning (130-125) op Sacramento Kings, met dank aan Stephen Curry, die goed was voor 33 punten.
Meer uit Sport
STAVANGER (ANP) - De Britse wielrenner Matthew Brennan heeft de Ronde van Noorwegen gewonnen. Het grote talent van de Nederlandse ploeg Visma - Lease a Bike boekte in de vierde en laatste etappe zijn tweede ritzege.
8 minuten geledenPLOVDIV (ANP) - De roeiers van de Holland Acht hebben op de Europese kampioenschappen in het Bulgaarse Plovdiv net geen goud gewonnen. De Nederlandse mannen zagen op de valreep Groot-Brittannië voorbijkomen en eindigden op de tweede plaats.
3 uur geledenINDIANAPOLIS (ANP/RTR) - De basketballers van Indiana Pacers hebben voor het eerst sinds 2000 de finale van de NBA bereikt. De drievoudig kampioen won thuis de zesde wedstrijd tegen New York Knicks in de play-offs van de Eastern Conference met 125-108 en bracht daarmee de stand in de best-of-sevenserie op 4-2.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft eindelijk de titel in de Champions League veroverd. De Franse topclub van coach Luis Enrique liet er in de finale in de Allianz Arena in München met een 5-0-zege geen misverstand over bestaan welke club dit seizoen de beste was in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst in de clubhistorie de Champions League gewonnen. De Franse landskampioen van trainer Luis Enrique overrompelde in de finale in München Internazionale uit Italië met 5-0.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic heeft overtuigend de vierde ronde bereikt van Roland Garros. De drievoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Parijs was in drie sets te sterk voor de Oostenrijker Filip Misolic: 6-3 6-4 6-2.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs heeft de derde ronde van het vrouwendubbeltoernooi bereikt op Roland Garros. De 31-jarige dubbelspecialiste versloeg met haar Amerikaanse dubbelpartner Asia Muhammad de Russische speelsters Anastasia Pavlioetsjenkova en Elena Pridankina in drie sets: 6-4 6-7 (7) 6-3.
18 uur geleden