Lillard leidt basketballers Bucks naar zege op Clippers
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Basketballer Damian Lillard heeft de basketballers van de Milwaukee Bucks geholpen aan een 113-106 overwinning op de Los Angeles Clippers. Lillard was goed voor 41 punten. Zijn ploeggenoot Bobby Portis voegde 28 punten en 16 rebounds toe voor de Bucks, die hun zesde wedstrijd op rij wonnen.
De Clippers leken de Bucks lang de baas te zijn en openden het derde kwart nog met een voorsprong van 15 punten. Lillard en Portis trokken de overwinning in het vierde kwart namens de Bucks over de streep.
Topschutter Giannis Antetokounmpo miste aan de zijde van de Bucks door een achillespeesblessure. Ook Khris Middleton viel geblesseerd uit.
Tussenstand
In de tussenstand van de Eastern Conference staan de Milwaukee Bucks tweede achter Boston, dat niet in actie kwam.
In de Western Conference won Minnesota met 119-114 van de Portland Trail Blazers. De Franse sterspeler Rudy Gobert blonk uit met 25 punten en 16 rebounds en tekende zo voor zijn 43e double-double van het seizoen.
Portland leed zijn 43e nederlaag in 60 wedstrijden. In de Western Conference blijft het team op de voorlaatste plaats bungelen, terwijl Minnesota het klassement aanvoert. Oklahoma City, dat met 116-104 van Los Angeles Lakers won, staat tweede.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.
19 uur geledenTILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.
20 uur geledenTILBURG (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de EK in Tilburg alle individuele afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de finale van de 1000 meter oppermachtig en schaatste van begin tot eind aan de leiding. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam en zondag pakte hij ook goud op de gemengde aflossing. Later op zondag kan hij er met de mannenaflossingsploeg een vijfde gouden plak aan toevoegen.
21 uur geledenTILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoë Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.
22 uur geleden