Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lillard leidt basketballers Bucks naar zege op Clippers

Lillard leidt basketballers Bucks naar zege op Clippers

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Basketballer Damian Lillard heeft de basketballers van de Milwaukee Bucks geholpen aan een 113-106 overwinning op de Los Angeles Clippers. Lillard was goed voor 41 punten. Zijn ploeggenoot Bobby Portis voegde 28 punten en 16 rebounds toe voor de Bucks, die hun zesde wedstrijd op rij wonnen.

De Clippers leken de Bucks lang de baas te zijn en openden het derde kwart nog met een voorsprong van 15 punten. Lillard en Portis trokken de overwinning in het vierde kwart namens de Bucks over de streep.

Topschutter Giannis Antetokounmpo miste aan de zijde van de Bucks door een achillespeesblessure. Ook Khris Middleton viel geblesseerd uit.

Tussenstand

In de tussenstand van de Eastern Conference staan de Milwaukee Bucks tweede achter Boston, dat niet in actie kwam.

In de Western Conference won Minnesota met 119-114 van de Portland Trail Blazers. De Franse sterspeler Rudy Gobert blonk uit met 25 punten en 16 rebounds en tekende zo voor zijn 43e double-double van het seizoen.

Portland leed zijn 43e nederlaag in 60 wedstrijden. In de Western Conference blijft het team op de voorlaatste plaats bungelen, terwijl Minnesota het klassement aanvoert. Oklahoma City, dat met 116-104 van Los Angeles Lakers won, staat tweede.

Meer uit Sport

Judoka Van Lieshout haalt finale op EK in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.

5 minuten geleden
Olympische kampioenen Miura en Kihara stoppen met kunstrijden

TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

3 uur geleden
Tennisser Djokovic onzeker voor masterstoernooi van Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

4 uur geleden
Judoka Van Krevel verliest op EK strijd om het brons

TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.

20 uur geleden
Brisbane houdt vast aan omstreden roeilocatie voor Spelen 2032

BRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.

1 dag geleden
Poolse Swiatek begint gravelseizoen met zege op Siegemund

STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.

1 dag geleden
Giri verslaat Blübaum en beëindigt Kandidatentoernooi als tweede

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.

1 dag geleden