Lillard leidt basketballers Bucks naar zege op Clippers
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Basketballer Damian Lillard heeft de basketballers van de Milwaukee Bucks geholpen aan een 113-106 overwinning op de Los Angeles Clippers. Lillard was goed voor 41 punten. Zijn ploeggenoot Bobby Portis voegde 28 punten en 16 rebounds toe voor de Bucks, die hun zesde wedstrijd op rij wonnen.
De Clippers leken de Bucks lang de baas te zijn en openden het derde kwart nog met een voorsprong van 15 punten. Lillard en Portis trokken de overwinning in het vierde kwart namens de Bucks over de streep.
Topschutter Giannis Antetokounmpo miste aan de zijde van de Bucks door een achillespeesblessure. Ook Khris Middleton viel geblesseerd uit.
Tussenstand
In de tussenstand van de Eastern Conference staan de Milwaukee Bucks tweede achter Boston, dat niet in actie kwam.
In de Western Conference won Minnesota met 119-114 van de Portland Trail Blazers. De Franse sterspeler Rudy Gobert blonk uit met 25 punten en 16 rebounds en tekende zo voor zijn 43e double-double van het seizoen.
Portland leed zijn 43e nederlaag in 60 wedstrijden. In de Western Conference blijft het team op de voorlaatste plaats bungelen, terwijl Minnesota het klassement aanvoert. Oklahoma City, dat met 116-104 van Los Angeles Lakers won, staat tweede.
Meer uit Sport
LIVIGNO (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is er op de Olympische Spelen niet in geslaagd de kwartfinales op de parallelreuzenslalom te bereiken. De 29-jarige Nederlandse lag in haar achtste finale tegen de Oostenrijkse Sabine Payer lange tijd voorop, maar in het slot van haar race gaf ze die voorsprong in het Livigno Snow Park uit handen. Payer passeerde de finish 0,13 seconde eerder dan Dekker.
1 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Amerikaanse skiester Breezy Johnson heeft met minimaal verschil de olympische afdaling gewonnen. Op de fraaie piste Olimpia delle Tofane in Cortina d'Ampezzo was de regerend wereldkampioene 4 honderdsten van een seconde sneller dan Emma Aicher uit Duitsland. De Italiaanse Sofia Goggia eindigde voor eigen publiek als derde op 0,59 seconde.
1 uur geledenVALENCIA (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben ook hun tweede Pro League-duel met Spanje met veel moeite gewonnen. In Valencia maakte Duco Telgenkamp in de slotfase het winnende doelpunt: 2-3. Oranje verspeelde een 2-0-voorsprong, die was ontstaan door treffers van Pepijn van der Heijden en Telgenkamp.
1 uur geledenBENGALURU (ANP) - Nederland is op een 2-1-achterstand gekomen in de Davis Cup-ontmoeting met India. Sander Arends en David Pel verloren zondag het dubbelspel van Yuki Bhambri en Dhakshineswar Suresh in drie sets: 6-7 (0) 6-3 6-7 (6). Er volgen nog twee enkelspelen in het duel in de kwalificaties van het landentoernooi.
1 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Amerikaanse skivedette Lindsey Vonn is al vroeg tijdens haar olympische afdaling ten val gekomen. De 41-jarige olympisch kampioen van 2010 had in Cortina d'Ampezzo veel ogen op zich gericht door met een kunstknie en gescheurde kruisband aan de start te verschijnen, maar het ging al snel mis.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok kijkt ernaar uit te beginnen aan het olympisch schaatstoernooi. De 25-jarige Friezin komt in het Milano Speed Skating Stadium drie keer in actie, waarvan de 1000 meter op maandag de eerste afstand is.
2 uur geledenGUANGZHOU (ANP) - De hockeysters van Oranje hebben ook hun tweede Pro League-duel met gastland China overtuigend gewonnen. De olympisch kampioen versloeg de verliezend finalist van 2024 in Parijs met 6-1. Felice Albers en Marijn Veen scoorden in Guangzhou ieder twee keer, Frédérique Matla en Yibbi Jansen één keer.
2 uur geleden