Lillard leidt basketballers Bucks naar zege op Clippers
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Basketballer Damian Lillard heeft de basketballers van de Milwaukee Bucks geholpen aan een 113-106 overwinning op de Los Angeles Clippers. Lillard was goed voor 41 punten. Zijn ploeggenoot Bobby Portis voegde 28 punten en 16 rebounds toe voor de Bucks, die hun zesde wedstrijd op rij wonnen.
De Clippers leken de Bucks lang de baas te zijn en openden het derde kwart nog met een voorsprong van 15 punten. Lillard en Portis trokken de overwinning in het vierde kwart namens de Bucks over de streep.
Topschutter Giannis Antetokounmpo miste aan de zijde van de Bucks door een achillespeesblessure. Ook Khris Middleton viel geblesseerd uit.
Tussenstand
In de tussenstand van de Eastern Conference staan de Milwaukee Bucks tweede achter Boston, dat niet in actie kwam.
In de Western Conference won Minnesota met 119-114 van de Portland Trail Blazers. De Franse sterspeler Rudy Gobert blonk uit met 25 punten en 16 rebounds en tekende zo voor zijn 43e double-double van het seizoen.
Portland leed zijn 43e nederlaag in 60 wedstrijden. In de Western Conference blijft het team op de voorlaatste plaats bungelen, terwijl Minnesota het klassement aanvoert. Oklahoma City, dat met 116-104 van Los Angeles Lakers won, staat tweede.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
1 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
5 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
7 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden