
Licht wisselvallig weer tijdens Pinkpop
LANDGRAAF (ANP) - Het wordt komend weekend wisselend weer tijdens festival Pinkpop. Volgens Weeronline wordt het prima festivalweer, maar behoort een enkele bui wel tot de mogelijkheden.
Het festival gaat vrijdag van start in Landgraaf. Die dag blijft het waarschijnlijk niet geheel droog. Er trekken enkele buien over het land, maar de meeste buien lijken in de ochtend over de regio te trekken. In het weekend kunnen nog enkele buien vallen, maar tussendoor is het vaak droog met een mix van wolken en zon. Zondag lijken de droge momenten te overheersen en schijnt de zon regelmatig. De temperaturen liggen rond de 20 graden.
Ook bezoekers van het Belgische festival Graspop moeten rekening houden met buien. Vooral op donderdag en op vrijdagochtend kunnen er enkele pittige regen- en onweersbuien voorkomen. Ook zaterdag is nog kans op enkele buien, maar zondag lijken de zonnige en droge momenten te overheersen. De temperaturen liggen rond een graad of 20.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Door de staking van NS-personeel kan het dinsdag in de bussen en treinen van regionale vervoerders extra druk zijn. Daarvoor waarschuwt een aantal van die vervoerders via hun website of sociale media.
14 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Het ledenaantal van GroenLinks-PvdA is gegroeid naar meer dan 105.000, maakte fractievoorzitter Frans Timmermans maandag in Eindhoven bekend op de eerste campagnebijeenkomst op weg naar de verkiezingen eind oktober. Sinds de val van het kabinet eerder deze week zijn er ruim 4000 nieuwe leden bijgekomen.
20 minuten geledenBUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - Een 78-jarige inwoner van Bunschoten-Spakenburg is afgelopen weekend overleden na een "mogelijk misdrijf" in haar huis. Dat meldt de politie maandag. De vrouw werd vrijdag zwaargewond aangetroffen in haar woning aan de Harderwijker Bank. Het huis lag overhoop en een raam aan de voorkant van de woning was kapot. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Oppositiepartijen vinden dat het demissionaire kabinet de Israëlische actie tegen het schip Madleen moet veroordelen. Dat wilde een kleine hoeveelheid hulpgoederen naar Gaza brengen, maar het schip werd geënterd door de Israëlische marine.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De politie heeft twee Amsterdammers van 23 en 24 jaar aangehouden voor betrokkenheid bij een steekincident in een Rotterdams zalencentrum in de nacht van zondag op maandag. De feestlocatie aan de Galvanistraat was volgens de regionale omroep Rijnmond net weer open. Het centrum was gesloten nadat bij een schietpartij in februari een dode en een gewonde waren gevallen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voetballer Quincy Promes wil kunnen terugkeren naar Nederland, onder meer om de zittingen bij te wonen in de strafzaak die tegen hem loopt, op voorwaarde dat hij niet wordt opgepakt. Dit bevestigt zijn advocaat Cem Polat na berichtgeving van RTL Boulevard, dat een interview met de voetballer had in Dubai.
3 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Schiphol denkt dinsdag door de staking van NS-personeel slecht bereikbaar te zijn. Er rijden alleen tussen Amsterdam en Schiphol treinen, dus wordt verwacht dat veel mensen met de auto of taxi komen. "Dit leidt naar verwachting tot veel extra verkeer en drukte op de wegen rondom de luchthaven."
4 uur geleden