
Lichaamsdelen vrieskist VS zijn van tiener die in 2005 verdween
GRAND JUNCTION (ANP) - De Amerikaanse autoriteiten hebben lichaamsdelen geïdentificeerd die waren aangetroffen in een vrieskist uit een woning in Colorado. Die blijken van de tienerdochter te zijn van de vorige bewoner van het huis, bericht NBC News. De sheriff in Mesa County gaat uit van moord.
De lichaamsdelen waren eerder dit jaar ontdekt nadat het huis bij de plaats Grand Junction was verkocht. De nieuwe eigenaar had aangegeven dat een achtergebleven vrieskist gratis kon worden opgehaald. De persoon die daar gehoor aan gaf, ontdekte vervolgens een hoofd en handen.
Uit onderzoek kwam later naar voren dat het gaat om lichaamsdelen van Amanda Overstreet, die rond de 16 jaar was toen ze verdween. De autoriteiten zeggen dat de tiener schijnbaar nooit als vermist is opgegeven. Ze zou in 2005 voor het laatst levend zijn gezien.
De autoriteiten hebben nog niet bekendgemaakt wat de doodsoorzaak is van de tiener. Er worden geen verdere details vrijgegeven omdat het onderzoek nog loopt.
Meer uit Buitenland
LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse acteur George Wendt, vooral bekend uit de serie Cheers, is dinsdagochtend op 76-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn publicist bekendgemaakt volgens entertainmentwebsite Variety.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zijn plannen gedeeld voor een nieuw luchtverdedigingssysteem. Het raketschild is volgens hem tegen het einde van zijn ambtstermijn operationeel. Dat betekent dat minder dan vier jaar wordt uitgetrokken voor de bouw.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio schat dat hij inmiddels duizenden visa heeft ingetrokken en is van plan daarmee door te gaan. "Een visum is geen recht, maar een privilege", aldus de minister tegenover een Senaatscommissie.
3 uur geledenGAZA-STAD (ANP/RTR) - De Israëlische krijgsmacht breidt het offensief in de Gazastrook opnieuw uit, meldt legerleider Eyal Zamir. Hij zegt dat de Israëlische troepen meer gebied in Gaza zullen innemen.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De EU-lidstaten zijn het niet eens geworden over sancties tegen gewelddadige Israëlische kolonisten op de Westelijke Jordaanoever. Die zijn "helaas geblokkeerd door een lidstaat", zei EU-buitenlandchef Kaja Kallas na afloop van een vergadering van de EU-ministers van Buitenlandse Zaken. Dat is Hongarije, zeggen EU-bronnen.
5 uur geledenBOEKAREST (ANP) - De Roemeense rechts-radicale kandidaat George Simion heeft het constitutionele hof gevraagd om de uitslag van de door hem verloren presidentsverkiezingen te schrappen. Volgens Simion is er bewijs van buitenlandse inmenging door Frankrijk en Moldavië en zou de hele stembusgang daarom over moeten. Hij specificeert niet om welk bewijs het gaat.
6 uur geledenDOHA (ANP/AFP) - De Amerikaanse techmiljardair Elon Musk is van plan om in de toekomst "veel minder" geld uit te geven aan politieke campagnes. Vorig jaar investeerde hij nog honderden miljoenen in de verkiezingscampagne van Donald Trump, maar hij ziet op dit moment "geen reden" om daarmee door te gaan.
8 uur geleden