Lichaam verongelukte Kobe Bryant geborgen
LOS ANGELES (ANP) - Het lichaam van de zondag verongelukte basketballegende Kobe Bryant is geborgen. Ook de andere acht slachtoffers van de helikoptercrash, onder wie Kobe's dochter Gianna, zijn uit het wrak gehaald. Dat heeft de betrokken lijkschouwer dinsdag bekendgemaakt.
De helikopter stortte zondag neer in de buurt van Los Angeles. Slecht zicht door mistig weer is mogelijk de oorzaak geweest van de crash. Ook was er mogelijk sprake van mechanische problemen. De crash wordt momenteel onderzocht door experts van de National Transportation Safety Board en the Federal Aviation Administration.
Wereldwijd wordt gerouwd om het verlies van de basketballegende, die zijn volledige carrière voor de LA Lakers speelde. Hij won vijf NBA-titels met de ploeg en staat vierde op de lijst van topschutters aller tijden.
Meer uit Sport
BLACKPOOL (ANP) - Darter Kevin Doets is er niet in geslaagd om de tweede ronde van het World Matchplay in Blackpool te bereiken. De 28-jarige Nederlander verloor ondanks een hoog gemiddelde met drie pijlen (ruim 104) met 6-10 van de Brit Ross Smith.
57 minuten geledenÉVIAN-LES-BAINS (ANP/AFP/BELGA) - Een rechter heeft afgelopen weekend toestemming gegeven voor de nachtelijke dopingcontroles bij wielrenners Tadej Pogačar en Jonas Vingegaard, op dat moment de nummers 1 en 2 in de Tour de France. Dit heeft het Franse Openbaar Ministerie aan persbureau AFP bevestigd, na eerdere berichtgeving door de krant L'Équipe. Volgens de Franse sportwetgeving mogen zulke controles enkel bij "ernstige en consistente vermoedens".
3 uur geledenÉVIAN-LES-BAINS (ANP/BELGA) - Wielrenner Remco Evenepoel gaat "niet zweven" nu hij de tweede plaats in de Tour de France bezet. De 26-jarige Belg van Red Bull-Bora-hansgrohe richt zich op het verdedigen van zijn positie en de tijdrit van dinsdag. Dat zei de tweevoudig olympisch kampioen maandag op de rustdag tijdens een online persmoment van zijn ploeg.
4 uur geledenSINT-PETERSBURG (ANP/RTR) - Proftennissters moeten vanaf dinsdag een eenmalige genetische test ondergaan om mee te mogen doen aan de WTA-tour. De Women's Tennis Association (WTA) heeft bekendgemaakt dat de richtlijnen voor deelname zijn aangepast.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is verder gezakt op de wereldranglijst. De 30-jarige Nederlander leverde negen plaatsen in en is nu de mondiale nummer 66. Botic van de Zandschulp blijft op de 55e plaats de beste Nederlander. Die positie nam hij een week eerder ook in.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Atleet Niels Laros komt dit seizoen niet meer in actie. De 21-jarige Oosterhouter heeft opnieuw last gekregen van zijn achillespees, meldt hij op Instagram.
1 dag geledenSOUTHPORT (ANP) - Ryan Fox heeft de 154e editie van de British Open gewonnen. De 39-jarige golfer uit Nieuw-Zeeland verzekerde zich met een birdie op de laatste hole van zijn eerste major-titel.
1 dag geleden