Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lichaam vermiste jongen (14) gevonden in recreatieplas Eersel

Lichaam vermiste jongen (14) gevonden in recreatieplas Eersel

EERSEL (ANP) - De 14-jarige jongen die woensdag vermist raakte in een recreatieplas in het Brabantse Eersel is die avond rond 22.00 uur gevonden. Dat laat de politie donderdagochtend weten. Het lichaam van de jongen is geborgen door het Landelijk Team Onderwaterzoekingen (LTOZ). Het slachtoffer kwam uit Hapert, een dorp in de buurt van Eersel.

De tiener raakte aan het einde van de middag vermist, waarna meerdere hulpdiensten uitrukten en met man en macht naar hem zochten. Een woordvoerster van de politie laat donderdagochtend weten dat de jongen aan het suppen was op de recreatieplas. Toen zijn supboard omsloeg en hij onder water terechtkwam, raakte hij in de problemen omdat hij niet kon zwemmen.

Omroep Brabant meldt dat de tiener, die van buitenlandse afkomst zou zijn, met twee vrienden aan het suppen was. Ook zij kwamen in het water terecht nadat hun supboard was omgeslagen. Omstanders slaagden erin het tweetal te redden, maar voor de 14-jarige jongen kwam de hulp te laat, aldus de regionale omroep. De politiewoordvoerster zegt dat er mogelijk inderdaad ook anderen uit het water zijn gehaald, maar kan dat nog niet bevestigen.

Rond 19.00 uur meldde de politie dat de zoekactie was gestopt. Er werd toen al van uitgegaan dat de jongen niet meer leefde, vanwege de tijd die was verstreken nadat hij vermist was geraakt.

Meer uit Binnenland

Alleen verkiezingsuitslagen Amsterdam en Hoorn nog niet bekend

DEN HAAG (ANP) - Alleen de voorlopige verkiezingsuitslagen van Amsterdam en Hoorn ontbreken nog. Amsterdam hoopt dat donderdagochtend alle stemmen geteld zijn, maar het kan ook middagwerk worden, zei een woordvoerder. Hoorn verwacht de uitslag in de loop van donderdag te brengen, meldt de gemeente op de site.

44 minuten geleden
NSC haalt in geen van vijf gemeenten een raadszetel

DEN HAAG (ANP) - NSC haalt in geen van de vijf gemeenten waar die partij meedeed een raadszetel. Dat blijkt uit de voorlopige uitslagen die de ANP Verkiezingsdienst heeft gemeld. In Amersfoort, Apeldoorn, Den Haag, Eindhoven en Zoetermeer stond NSC op het stembiljet.

2 uur geleden
De Mos grootste in Den Haag, maar zetel minder dan gedacht

DEN HAAG (ANP) - Hart voor Den Haag, de partij van oud-wethouder Richard de Mos, is zoals verwacht de grootste geworden bij de verkiezingen woensdag. De partij komt volgens de Verkiezingsdienst van het ANP uit op 16 zetels. Dat is er eentje minder dan bij de exitpolls van woensdagavond.

2 uur geleden
GroenLinks-PvdA net iets groter dan Leefbaar in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - GroenLinks-PvdA wordt de grootste fractie in de Rotterdamse gemeenteraad en lost daarmee Leefbaar Rotterdam af. De partij krijgt 11 zetels. Dat zijn er 2 meer dan vier jaar geleden. Ook Leefbaar Rotterdam krijgt 11 zetels, een winst van 1, maar met een kleiner aantal stemmen, meldt de ANP Verkiezingsdienst.

3 uur geleden
Koning praat met Curaçaose bewoners over geopolitieke spanningen

WILLEMSTAD (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft woensdagavond (lokale tijd) op Curaçao een bijeenkomst bezocht waar met verschillende burgers werd gesproken over de geopolitieke situatie rondom Venezuela en de spanningen die dat heeft opgeleverd op het eiland. De koning luisterde, samen met staatssecretaris Eric van der Burg (Koninkrijksrelaties), naar verschillende verhalen over 3 januari van dit jaar.

3 uur geleden
GroenLinks en D66 groeien in Nijmegen naar 11 en 7 zetels

DEN HAAG (ANP) - GroenLinks en D66 groeien in Nijmegen, blijkt uit de voorlopige uitslag die de ANP Verkiezingsdienst heeft gemeld. GroenLinks gaat van 9 naar 11 zetels, D66 van 6 naar 7.

4 uur geleden
Winst voor FVD en JA21 in Almere, verlies voor PVV

ALMERE (ANP) - In Almere winnen Forum voor Democratie en JA21 bij de gemeenteraadsverkiezingen, blijkt uit de voorlopige uitslag van de Verkiezingsdienst van het ANP. FVD gaat van 2 naar 4, en JA21 komt met 4 zetels nieuw in de raad. In 2022 deed de pas opgerichte partij nog niet mee. De PVV verliest en gaat van 5 naar 4.

4 uur geleden