Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lichaam vermiste jongen (14) gevonden in recreatieplas Eersel

Lichaam vermiste jongen (14) gevonden in recreatieplas Eersel

EERSEL (ANP) - De 14-jarige jongen die woensdag vermist raakte in een recreatieplas in het Brabantse Eersel is die avond rond 22.00 uur gevonden. Dat laat de politie donderdagochtend weten. Het lichaam van de jongen is geborgen door het Landelijk Team Onderwaterzoekingen (LTOZ). Het slachtoffer kwam uit Hapert, een dorp in de buurt van Eersel.

De tiener raakte aan het einde van de middag vermist, waarna meerdere hulpdiensten uitrukten en met man en macht naar hem zochten. Een woordvoerster van de politie laat donderdagochtend weten dat de jongen aan het suppen was op de recreatieplas. Toen zijn supboard omsloeg en hij onder water terechtkwam, raakte hij in de problemen omdat hij niet kon zwemmen.

Omroep Brabant meldt dat de tiener, die van buitenlandse afkomst zou zijn, met twee vrienden aan het suppen was. Ook zij kwamen in het water terecht nadat hun supboard was omgeslagen. Omstanders slaagden erin het tweetal te redden, maar voor de 14-jarige jongen kwam de hulp te laat, aldus de regionale omroep. De politiewoordvoerster zegt dat er mogelijk inderdaad ook anderen uit het water zijn gehaald, maar kan dat nog niet bevestigen.

Rond 19.00 uur meldde de politie dat de zoekactie was gestopt. Er werd toen al van uitgegaan dat de jongen niet meer leefde, vanwege de tijd die was verstreken nadat hij vermist was geraakt.

Meer uit Binnenland

Familie: Lenferink zal vast gniffelen om verkeerd geboortejaar

AMSTERDAM (ANP) - Volgens de familie van Jan Lenferink zal de overleden presentator vast "gniffelen" om de ontstane verwarring over zijn geboortejaar. Online staat dat Lenferink op 9 december 1948 is geboren, maar eigenlijk kwam hij drie jaar eerder al ter wereld.

3 uur geleden
Ook repatriëringsvlucht uit Oman op Schiphol aangekomen

SCHIPHOL (ANP) - Opnieuw is een KLM-vliegtuig met gestrande reizigers uit het Midden-Oosten aangekomen op Schiphol. De vlucht vanuit Muscat in Oman landde omstreeks 08.15 uur op de luchthaven. Aan boord van deze vlucht zaten 281 mensen, van wie 263 de Nederlandse nationaliteit hebben, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken.

3 uur geleden
56 Nederlanders aan boord van repatriëringsvlucht uit Egypte

SCHIPHOL (ANP) - Een TUI-vliegtuig met gestrande reizigers uit het Midden-Oosten is in de nacht van vrijdag op zaterdag aangekomen op Schiphol. Het toestel met vluchtnummer OR9406 landde iets na 01.30 uur op Schiphol. Aan boord waren 56 Nederlandse reizigers uit Israël en de Westelijke Jordaanoever, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken.

4 uur geleden
Ruim 1 op de 6 mensen overweegt niet te stemmen door wantrouwen

DEN HAAG (ANP) - Iets meer dan 1 op de 6 Nederlanders overweegt niet te stemmen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen door wantrouwen in de politiek. Dat blijkt uit een enquête van het ANP in samenwerking met Kieskompas.

4 uur geleden
Code geel voor het westen van het land wegens dichte mist

DE BILT (ANP) - In het hele land, met uitzondering van Limburg, geldt zaterdagochtend code geel omdat het plaatselijk erg mistig kan zijn. Eerder gold die waarschuwing al voor de provincies Friesland, Flevoland, Utrecht, Noord- en Zuid-Holland en Zeeland, maar het KNMI heeft het gebied inmiddels uitgebreid.

4 uur geleden
Oud-tv-presentator Jan Lenferink (80) overleden

AMSTERDAM (ANP) - Voormalig tv-presentator Jan Lenferink is vrijdag overleden. Dat heeft zijn familie aan het ANP laten weten.

11 uur geleden
Turkije dreigde met tegenaanval tegen Iran, zegt Berendsen

DEN HAAG (ANP) - Turkije heeft volgens de Nederlandse buitenlandminister Tom Berendsen gedreigd met een tegenaanval tegen Iran, als dat land Turkije nog eens beschiet. Dat zei de minister in Café Kockelmann. Eerder op de avond sprak hij met zijn Turkse ambtsgenoot Hakan Fidan.

13 uur geleden