Lichaam in Rotterdamse Kralingse Plas is van vermiste Marjolein
ROTTERDAM (ANP) - Het lichaam dat maandagochtend in de Rotterdamse Kralingse Plas werd gevonden, is van de vermiste 38-jarige Marjolein. Dat meldt de politie maandagmiddag, een misdrijf wordt uitgesloten.
De vrouw werd sinds donderdag vermist. Zondagavond werden spullen van haar gevonden in het bos. De politie zegt mee te leven met de nabestaanden en bedankt iedereen die heeft geholpen en tips heeft gegeven.
De familie van Marjolein laat in een verklaring weten maandagochtend "met veel verdriet" te hebben vernomen dat ze was gevonden. De familie bedankt mensen en organisaties die hebben geholpen bij het zoeken of berichten hebben verspreid via sociale media. Wel wordt gevraagd de foto's en berichten over de vermissing weer van sociale media te halen.
"We kunnen ons voorstellen dat er vragen zijn over wat er precies is gebeurd. Echter wil de familie ruimte en rust om dit gemis te kunnen verwerken", aldus de familie, die verder om privacy vraagt.
Meer uit Binnenland
STADSKANAAL (ANP) - Twee vrouwen van 31 en 33 jaar uit de gemeente Stadskanaal zijn donderdagavond door de politie aangehouden. Ze worden verdacht van kindermishandeling en wederrechtelijke vrijheidsberoving, meldt het Openbaar Ministerie.
39 minuten geledenGENÈVE (ANP) - Het hoofd van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO), Tedros Adhanom Ghebreyesus, heeft inwoners van Tenerife in een brief bedankt voor hun hulp met de m/v Hondius. Ook looft hij de Spaanse regering, hulpverleners en de bemanning van het schip.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het Openbaar Ministerie doet onderzoek naar de vermeende mishandeling van twee kinderen in Groningen. Dat bevestigt een woordvoerster na berichtgeving door Dagblad van het Noorden (DvhN). Verder laat zij niets los over de zaak. De kinderen, een meisje van 6 en een jongen van 7, zouden jarenlang stelselmatig ernstig zijn mishandeld door hun moeders.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam is herdacht dat de stad 86 jaar geleden, op 14 mei 1940, werd getroffen door een bombardement door nazi-Duitsland. Daarbij kwamen bijna 900 mensen om het leven en raakten 80.000 Rotterdammers hun huis kwijt door branden na de bommenregen.
6 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De politie heeft woensdagavond in Apeldoorn vijf mensen aangehouden bij een demonstratie tegen noodopvang voor asielzoekers. Op de rotonde in de wijk De Maten is de afgelopen tijd vaker geprotesteerd tegen de opvangplannen van de Gelderse gemeente.
8 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De politie heeft dinsdag een jongen uit Utrecht aangehouden voor betrokkenheid bij de vernieling van het gemeentehuis in Loosdrecht op Koningsdag. Die avond werden onder andere meerdere ramen van het pand ingegooid en hekken vernield.
11 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De politie heeft woensdagavond tijdens een anti-azc-protest in Loosdrecht onder meer mensen opgepakt voor het bezitten van vuurwerk en openbare dronkenschap. Dit is donderdag bekendgemaakt. Eerder werd al gemeld dat het ging om vier aanhoudingen.
12 uur geleden