Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Licentiecommissie gaat Vitesse mogelijk nog hogere straf opleggen

Licentiecommissie gaat Vitesse mogelijk nog hogere straf opleggen

ZEIST (ANP) - De licentiecommissie van de KNVB gaat Vitesse mogelijk nog een hogere straf opleggen. Vrijdagmiddag kreeg de Arnhemse club al 18 punten in mindering.

"Daarnaast oordeelt de licentiecommissie de komende periode nog over andere mogelijke overtredingen. In dit verband wordt eerst extra informatie van Vitesse afgewacht. De licentiecommissie treedt opnieuw naar buiten indien aanvullende sancties worden opgelegd", valt er te lezen in een verklaring op de website van de KNVB.

De licentiecommissie zegt dat de straf van 18 punten in mindering "is gebaseerd op de uitzonderlijke ernst en omvang van de overtredingen van het licentiesysteem". "Het gaat hierbij onder meer om het verstrekken van onjuiste informatie die van belang was voor het forensisch onderzoek naar mogelijke overtreding van de sanctiewetgeving en om het achterhouden van informatie van belang voor de beoordeling van de continuïteit van Vitesse."

Vitesse zegt dat "er vertrouwen is in de nieuwe koers van de club". De club gaat niet in beroep tegen de puntenstraf.

Meer uit Voetbal

HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

2 minuten geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

18 minuten geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

22 minuten geleden
Ekkelenkamp helpt Udinese met doelpunt langs AS Roma

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.

17 uur geleden
Spits Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.

17 uur geleden
Feyenoord laat gehuurde aanvaller Larin terugkeren naar Mallorca

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.

19 uur geleden
Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

21 uur geleden