Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lewandowski schiet Barça langs Plzen, Bayern verslaat Inter

Lewandowski schiet Barça langs Plzen, Bayern verslaat Inter

BARCELONA/MILAAN (ANP) - FC Barcelona is de groepsfase van de Champions League voortvarend begonnen met een duidelijke zege op de Tsjechische ploeg Viktoria Plzen: 5-1. Robert Lewandowski scoorde drie keer voor de club uit Catalonië, die thuis speelde in Camp Nou. Frenkie de Jong speelde de hele wedstrijd mee.

Bayern München bezorgde in het andere duel van groep C Internazionale een pijnlijke nederlaag in Milaan. De Duitse kampioen, met Matthijs de Ligt in de defensie, was met 2-0 te sterk voor de Italiaanse formatie van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij.

Barcelona zette het overwicht tegen Plzen na 13 minuten om in de eerste goal. Uit een hoekschop kopte Ousmane Dembélé de bal op Franck Kessié, die eveneens met het hoofd strak afrondde. Vervolgens begon Lewandowski aan zijn hattrick. De Poolse spits bracht zijn totale productie in de Champions League al op 89 doelpunten. Vlak voor rust maakte Jan Sykora het doelpunt voor de Tsjechen, die op alle fronten werden afgetroefd. Ferran Torres legde na 70 minuten aan voor de 5-1. Daarna kwam Memphis Depay nog als invaller in het veld voor Barça.

Bayern kwam na 25 minuten op voorsprong tegen Inter, dankzij een goal van uitblinker Leroy Sané. Hij nam de bal na een lange voorzet van Joshua Kimmich op de borst, controleerde en schoot feilloos langs doelman André Onana. Inter bleek niet in staat onder de druk van Bayern uit te te komen; de thuisploeg kon maar niet gevaarlijk worden. Sané zette in de tweede helft de aanval op voor de tweede treffer. Zijn één-twee met Kingsley Coman eindigde bij aanvoerder Danilo d'Ambrosio van Inter, die de bal in eigen doel werkte.

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

8 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

8 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden