Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lewandowski leidt Barcelona naar tweede zege

Lewandowski leidt Barcelona naar tweede zege

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski heeft FC Barcelona naar een overwinning op Real Valladolid geleid. De Poolse spits maakte twee doelpunten in Camp Nou, de andere treffers kwamen van Pedri en Sergi Roberto (4-0). Vorige week had Lewandowski ook al twee keer gescoord tegen Real Sociedad (1-4). Barcelona was de competitie begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Rayo Vallecano (0-0).

Lewandowski, overgekomen van Bayern München, tikte halverwege de eerste helft van dichtbij een indraaiende voorzet van Raphinha binnen. Pedri schoot vlak voor rust de 2-0 op het scorebord, op aangeven van Ousmane Dembélé. In de 65e minuut leidde een actie van Dembélé tot de 3-0 van Lewandowski. De spits zag zijn hakbal via het been van een verdediger van Valladolid in de verre hoek rollen.

Frenkie de Jong, die vorige week een basisplaats had als vervanger van de geschorste Sergio Busquets, mocht als invaller het laatste half uur spelen. Vlak voor tijd stuitte de Oranje-international op de doelman van Valladolid. In de blessuretijd schoot Sergi Roberto in de rebound de 4-0 binnen, nadat een schot van Lewandowski via de vingertoppen van de keeper op de lat was beland.

Memphis Depay bleef op de bank zitten. Jules Koundé maakte zijn debuut, enkele weken nadat hij door Barcelona voor 50 miljoen euro was overgenomen van Sevilla. De Catalanen slaagden er pas deze week in om de benodigde financiële ruimte te creëren zodat Koundé kon worden ingeschreven voor de Spaanse voetbalcompetitie.

Meer uit Voetbal

Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

8 minuten geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

2 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

10 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

12 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

13 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

14 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

14 uur geleden