Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lewandowski leidt Barcelona naar tweede zege

Lewandowski leidt Barcelona naar tweede zege

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski heeft FC Barcelona naar een overwinning op Real Valladolid geleid. De Poolse spits maakte twee doelpunten in Camp Nou, de andere treffers kwamen van Pedri en Sergi Roberto (4-0). Vorige week had Lewandowski ook al twee keer gescoord tegen Real Sociedad (1-4). Barcelona was de competitie begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Rayo Vallecano (0-0).

Lewandowski, overgekomen van Bayern München, tikte halverwege de eerste helft van dichtbij een indraaiende voorzet van Raphinha binnen. Pedri schoot vlak voor rust de 2-0 op het scorebord, op aangeven van Ousmane Dembélé. In de 65e minuut leidde een actie van Dembélé tot de 3-0 van Lewandowski. De spits zag zijn hakbal via het been van een verdediger van Valladolid in de verre hoek rollen.

Frenkie de Jong, die vorige week een basisplaats had als vervanger van de geschorste Sergio Busquets, mocht als invaller het laatste half uur spelen. Vlak voor tijd stuitte de Oranje-international op de doelman van Valladolid. In de blessuretijd schoot Sergi Roberto in de rebound de 4-0 binnen, nadat een schot van Lewandowski via de vingertoppen van de keeper op de lat was beland.

Memphis Depay bleef op de bank zitten. Jules Koundé maakte zijn debuut, enkele weken nadat hij door Barcelona voor 50 miljoen euro was overgenomen van Sevilla. De Catalanen slaagden er pas deze week in om de benodigde financiële ruimte te creëren zodat Koundé kon worden ingeschreven voor de Spaanse voetbalcompetitie.

Meer uit Voetbal

Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

2 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

2 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

2 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

4 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

4 uur geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

4 uur geleden
PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

6 uur geleden