Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lewandowski laat FC Barcelona ontsnappen tegen RC Celta

Lewandowski laat FC Barcelona ontsnappen tegen RC Celta

CELTA (ANP) - Robert Lewandowski heeft FC Barcelona aan een zwaarbevochten uitzege op RC Celta geholpen (1-2). De Pool maakte beide treffers voor de nummer 3 van La Liga in Vigo.

Lewandowski bracht Barcelona in de slotfase van de eerste helft voor de eerste keer op voorsprong. Iago Aspas maakte in de 47e minuut gelijk voor de thuisploeg. Lewandowski leek in de 96e minuut een strafschop te missen. Hij mocht de penalty echter opnieuw nemen omdat doelman Vicente Guaita te vroeg van de doellijn was gekomen. Lewandowski schoot in tweede instantie wel raak.

Frenkie de Jong speelde de hele wedstrijd voor Barcelona, dat afgelopen zondag voor eigen publiek gelijkspeelde tegen Granada (3-3). Barcelona blijft de nummer 3 van La Liga, met een voorsprong van 3 punten op Atlético Madrid. Die ploeg van trainer Diego Simeone versloeg eerder op zaterdag Las Palmas (5-0). Marcos Llorente en Ángel Correa scoorden tweemaal. De ingevallen Memphis Depay bepaalde de eindstand.

Het als tweede geklasseerde Girona heeft 2 punten meer dan Barcelona maar speelt maandagavond in Bilbao nog tegen Club Athletic.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

7 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

8 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

10 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

12 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

22 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden