Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lewandowski laat FC Barcelona ontsnappen tegen RC Celta

Lewandowski laat FC Barcelona ontsnappen tegen RC Celta

CELTA (ANP) - Robert Lewandowski heeft FC Barcelona aan een zwaarbevochten uitzege op RC Celta geholpen (1-2). De Pool maakte beide treffers voor de nummer 3 van La Liga in Vigo.

Lewandowski bracht Barcelona in de slotfase van de eerste helft voor de eerste keer op voorsprong. Iago Aspas maakte in de 47e minuut gelijk voor de thuisploeg. Lewandowski leek in de 96e minuut een strafschop te missen. Hij mocht de penalty echter opnieuw nemen omdat doelman Vicente Guaita te vroeg van de doellijn was gekomen. Lewandowski schoot in tweede instantie wel raak.

Frenkie de Jong speelde de hele wedstrijd voor Barcelona, dat afgelopen zondag voor eigen publiek gelijkspeelde tegen Granada (3-3). Barcelona blijft de nummer 3 van La Liga, met een voorsprong van 3 punten op Atlético Madrid. Die ploeg van trainer Diego Simeone versloeg eerder op zaterdag Las Palmas (5-0). Marcos Llorente en Ángel Correa scoorden tweemaal. De ingevallen Memphis Depay bepaalde de eindstand.

Het als tweede geklasseerde Girona heeft 2 punten meer dan Barcelona maar speelt maandagavond in Bilbao nog tegen Club Athletic.

Meer uit Voetbal

Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

3 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

5 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

5 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

6 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

10 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

17 uur geleden
Locadia kan na rode kaart op WK met Curaçao tegen Duitsers spelen

WILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.

17 uur geleden