Lewandowski keert terug voor mogelijk kampioensduel Barcelona
BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski keert donderdag terug in de selectie van FC Barcelona voor de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Espanyol. De Poolse spits miste de laatste drie competitieduels door een spierblessure.
Barcelona behaalt woensdag de landstitel als Real Madrid punten verspeelt tegen Real Mallorca. Gebeurt dat niet dan kan Barcelona met een zege op Espanyol het kampioenschap op eigen kracht veiligstellen.
De 36-jarige Lewandowski scoorde in 31 competitiewedstrijden 25 keer en staat daarmee tweede op de topscorerslijst, achter Kylian Mbappé van Real Madrid met 27 doelpunten.
"Ik heb nog geen beslissing genomen of ik de wedstrijd van Real ga bekijken", zei Barcelona-trainer Hansi Flick tijdens een persconferentie. "Ik besteed mijn aandacht nu vooral aan ons eigen duel."
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/RTR/DPA) - De wedstrijd van gastland Mexico tegen Engeland in de achtste finales van het WK voetbal in de nacht van zondag op maandag wordt met zes uur vervroegd vanwege het risico op storm. Dat melden lokale media in Mexico-Stad op basis van bronnen. Wereldvoetbalbond FIFA wilde de verplaatsing nog niet bevestigen tegen persbureau Reuters.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Crysencio Summerville stelt dat er geen plek is voor racisme. "Niet in het voetbal, niet in de maatschappij, nooit", schrijft de Oranje-international vrijdag op Instagram. Summerville reageerde daarmee op de racistische uitlatingen die online werden geplaatst nadat hij net als Justin Kluivert en Quinten Timber zijn penalty in de verloren strafschoppenserie tegen Marokko op het WK-voetbal had gemist. Oranje werd uitgeschakeld in de zestiende finales.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie en de politie zijn al een onderzoek gestart naar discriminerende en racistische reacties op de Oranje-internationals na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko. Dit zegt een woordvoerster van het Landelijk Expertisecentrum Discriminatie (LECD), dat valt onder het Openbaar Ministerie Amsterdam.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB doet aangifte van groepsbelediging tegen personen die zich online racistisch hebben uitgelaten over Oranje-internationals na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko. Dat meldt de voetbalbond vrijdag.
6 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrek van bondscoach Julian Nagelsmann bevestigd. Eerder op vrijdag meldden verschillende media, waaronder Sky Sport en Bild Zeitung, al dat de 38-jarige trainer zou vertrekken.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Aanvaller Sébastien Haller heeft afscheid genomen van FC Utrecht. Dat deed de 32-jarige international van Ivoorkust op sociale media. De spits had een aflopend contract in Utrecht.
12 uur geledenNAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli heeft Massimiliano Allegri aangesteld als nieuwe trainer. De 58-jarige Italiaan is de opvolger van Antonio Conte, die in mei zijn afscheid aankondigde. Hij tekende een contract in Napels tot medio 2029.
12 uur geleden