Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lewandowski helpt Barcelona met 18e treffer aan zege op Alavés

Lewandowski helpt Barcelona met 18e treffer aan zege op Alavés

BARCELONA (ANP) - Spits Robert Lewandowski heeft FC Barcelona met zijn achttiende competitietreffer van het seizoen aan een nipte thuiszege op Deportivo Alavés geholpen. De Catalanen waren verreweg de betere in het olympisch stadion, maar hadden moeite het overwicht uit te drukken in doelpunten: 1-0.

Frenkie de Jong viel aan het begin van de tweede helft in bij de ploeg van trainer Hansi Flick, die vorige week tegen Valencia (7-1) de eerste competitiezege in vijf duels boekte. Middenvelder Gavi, die deze week zijn contract verlengde tot 2030, moest al vroeg naar de kant.

Lewandowski opende na een uur spelen de score. De 17-jarige Lamine Yamal schoot de bal na een voorzet van Pedri ineens richting doel, waarna Lewandowski van dichtbij in staat was af te ronden. De Pool is met 18 treffers uit 21 duels topscorer van La Liga.

FC Barcelona profiteerde van de nederlaag van Real Madrid zaterdag bij Espanyol. De 'Koninklijke' staat met 49 punten nog altijd bovenaan, nu op 1 punt gevolgd door stadgenoot Atlético Madrid en op 4 punten door Barcelona.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

8 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

9 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

9 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

10 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

11 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

12 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

21 uur geleden