Lewandowski en Gnabry onzeker bij Bayern voor duel met Barcelona
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan bij de start van de Champions League tegen FC Barcelona mogelijk niet beschikken over Robert Lewandowski en Serge Gnabry. Beide aanvallers moesten zich zaterdag tijdens de gewonnen topper tegen RB Leipzig (1-4) laten vervangen. Bij Lewandowski ging het volgens trainer Julian Nagelsmann om een voorzorgsmaatregel, maar Gnabry lijkt het duel met de ploeg van trainer Ronald Koeman zeker te moeten missen.
"Het wordt krap", zei technisch directeur Hasan Salihamidzic over de inzetbaarheid van Gnabry, die een rugblessure heeft. Lewandowski ging na bijna een uur spelen naar de kant in Leipzig met lichte spierproblemen. "Een voorzorgsmaatregel", aldus Nagelsmann. "We wilden hem eigenlijk 20 minuten langer laten spelen." De Poolse topschutter had in de 12e minuut uit een strafschop de score geopend.
Middenvelder Corentin Tolisso kan dinsdagavond in Camp Nou zeker niet meedoen bij Bayern vanwege een kuitblessure. Marcel Sabitzer, die als invaller tegen zijn oude club debuteerde voor de Duitse kampioen, liep zondag op de training een armblessure op.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
19 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
21 uur geleden