Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leverkusen weer koploper na ruime zege op Union Berlin: 4-0

Leverkusen weer koploper na ruime zege op Union Berlin: 4-0

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft met de tiende overwinning van het seizoen de koppositie in de Duitse Bundesliga weer overgenomen van Bayern München. De ploeg van trainer Xabi Alonso won overtuigend met 4-0 van Union Berlin en kwam op 31 punten, 2 meer dan Bayern, dat zaterdag met 4-2 had gewonnen van Heidenheim.

Bij Leverkusen stond international Jeremie Frimpong in de basis. De middenvelder werd na 81 minuten naar de kant gehaald. Sheraldo Becker was aanvoerder bij Union Berlin. Hij werd na 64 minuten gewisseld.

Leverkusen controleerde de wedstrijd en was heer en meester op het veld. Álex Grimaldo opende na 23 minuten de score met een afstandsschot, waarbij keeper Frederik Rønnow van Union het nakijken had. Odilon Kossounou kopte na 57 minuten de 2-0 binnen uit een hoekschop. De 3-0 van Jonathan Tah viel even later ook uit een corner. Invaller Nathan Tella maakte in de 83e minuut de 4-0, hij rondde een snelle uitbraak van de ploeg feilloos af.

Meer uit Voetbal

Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

39 minuten geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

13 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

13 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

16 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

16 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

18 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

20 uur geleden