Leverkusen verliest in doelpuntrijk duel
BERN (ANP) - In een doelpuntrijk treffen heeft Leverkusen in de Europa League verloren van Young Boys. In het Zwitserse Bern werd het 4-3. De Duitse formatie van de Nederlandse coach Peter Bosz was aanvankelijk nog wel teruggekomen van een achterstand van 3-0.
Binnen 20 minuten stonden de Zwitsers al op 2-0. Christian Fassnacht en Theoson Siebatcheu waren de doelpuntenmakers. Op slag van rust maakte Meschack Elia het nog erger voor de Duitsers.
Meteen na rust kwam de formatie van Bosz terug. Patrik Schick scoorde, op aangeven van de Nederlander Jeremie Frimpong. Schick scoorde vervolgens nog een keer, waarna Moussa Diaby de 3-3 op zijn naam zette. Siebatcheu hielp de thuisclub vervolgens aan de overwinning.
Frimpong en Daley Sinkgraven waren basisspelers bij Leverkusen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
7 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
9 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
12 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
15 uur geleden