Leverkusen verliest in doelpuntrijk duel
BERN (ANP) - In een doelpuntrijk treffen heeft Leverkusen in de Europa League verloren van Young Boys. In het Zwitserse Bern werd het 4-3. De Duitse formatie van de Nederlandse coach Peter Bosz was aanvankelijk nog wel teruggekomen van een achterstand van 3-0.
Binnen 20 minuten stonden de Zwitsers al op 2-0. Christian Fassnacht en Theoson Siebatcheu waren de doelpuntenmakers. Op slag van rust maakte Meschack Elia het nog erger voor de Duitsers.
Meteen na rust kwam de formatie van Bosz terug. Patrik Schick scoorde, op aangeven van de Nederlander Jeremie Frimpong. Schick scoorde vervolgens nog een keer, waarna Moussa Diaby de 3-3 op zijn naam zette. Siebatcheu hielp de thuisclub vervolgens aan de overwinning.
Frimpong en Daley Sinkgraven waren basisspelers bij Leverkusen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
4 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
8 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
22 uur geleden