Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leverkusen-trainer Bosz: ik voel de spanning al

Leverkusen-trainer Bosz: ik voel de spanning al

LEVERKUSEN (ANP) - Kort na de bekendmaking dat het voetbalseizoen in de Bundesliga ondanks het aanwezige coronavirus wordt hervat, kon coach Peter Bosz van Bayer Leverkusen de eerste groepstraining in twee maanden doen. "Ik voel meteen de spanning weer", zegt de oud-trainer van Ajax. "Eindelijk hebben we weer het gevoel dat we echt met voetbal bezig zijn. Dat is een verademing. Hier hebben we lang op gewacht."

Hoe zijn elftal er voor staat is moeilijk te zeggen. Bosz: "Ik zit 40 jaar in het profvoetbal en ik heb nog nooit meegemaakt dat spelers in maart 2 weken thuis op de loopband moesten trainen. Vanaf april mochten we dan wel weer naar de club, maar alleen met die anderhalve meter er tussen en in kleine groepen. Zoiets is natuurlijk best lastig. Pas nu kunnen we de draad eigenlijk weer echt oppakken."

Zonder publiek voetballen zal voor een ander decor zorgen. Bosz: "We begrijpen dat alles anders wordt. Maar hoe dat er precies gaat uitzien weet ik ook niet. Daarom is het wel een voordeel dat wij pas op maandag spelen, zodat we al hebben kunnen zien hoe het bij de andere duels verloopt. Ik ben benieuwd hoe het op en naast het veld allemaal zal gaan."

Over alle voorschriften en regels zegt Bosz: "Ik ben ervan overtuigd dat mijn spelers er alles aan zullen doen die goed uit te voeren. Daarvoor is de discipline aanwezig. Ze weten hoe ze zich moeten gedragen. We hebben natuurlijk ook niet de garantie dat er in de loop van het seizoen geen enkele speler besmet raakt. Maar we gaan enorm ons best doen ons te houden aan de voorschriften."

Meer uit Voetbal

Willem II haalt Streppel terug als hoofdtrainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.

1 uur geleden
TOP Oss schakelt PEC Zwolle uit in KNVB-beker

ZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.

1 uur geleden
Fortuna ten koste van Sparta door in KNVB-beker na penalty's

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.

1 uur geleden
Trainer Kompany van Bayern München heeft ziekenhuis verlaten

MÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.

1 uur geleden
Internazionale wint dankzij twee eigen doelpunten van Venezia

VENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.

2 uur geleden
Lebreton verlengt contract met NEC tot medio 2030

NIJMEGEN (ANP) - De Franse voetballer Noé Lebreton heeft zijn contract bij NEC tot de zomer van 2030 verlengd. Dat zijn de 22-jarige middenvelder en de club uit Nijmegen overeengekomen.

8 uur geleden
Spaanse voetbalbond schrapt bekerduels na dodelijk treinongeluk

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond heeft de 24 bekerwedstrijden geannuleerd die voor woensdag op het programma stonden. Het besluit volgt op het dodelijke treinongeluk nabij Urda. Dat heeft de Spaanse radiozender COPE bekendgemaakt.

9 uur geleden