Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leverkusen stijgt naar vierde plaats door zege op Freiburg

Leverkusen stijgt naar vierde plaats door zege op Freiburg

FREIBURG (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft in de Bundesliga met Bayer Leverkusen met 4-2 gewonnen bij SC Freiburg. Het nog ongeslagen Leverkusen bezet na de derde zege op rij de vierde plek in de Duitse voetbalcompetitie.

Lucas Höler zette de thuisploeg al na 2 minuten op voorsprong. Net als tijdens het met 1-0 verloren Europa League-duel met Slavia Praag van afgelopen donderdag leek Leverkusen al na 20 minuten met tien man door te moeten. Een overtreding van Sven Bender werd met de rode kaart bestraft, maar de VAR draaide die beslissing terug en vond dat een gele kaart volstond.

Lucas Alario bracht Leverkusen, waar Daley Sinkgraven een basisplaats had, weer aan de leiding met twee goals voor rust. Na rust scoorden ook Nadiem Amiri en invaller Jonathan Tah voor de bezoekers. Nils Petersen deed nog wat terug namens Freiburg.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

8 minuten geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

8 minuten geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

13 minuten geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

14 minuten geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

16 minuten geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

5 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

11 uur geleden