Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leverkusen stijgt naar vierde plaats door zege op Freiburg

Leverkusen stijgt naar vierde plaats door zege op Freiburg

FREIBURG (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft in de Bundesliga met Bayer Leverkusen met 4-2 gewonnen bij SC Freiburg. Het nog ongeslagen Leverkusen bezet na de derde zege op rij de vierde plek in de Duitse voetbalcompetitie.

Lucas Höler zette de thuisploeg al na 2 minuten op voorsprong. Net als tijdens het met 1-0 verloren Europa League-duel met Slavia Praag van afgelopen donderdag leek Leverkusen al na 20 minuten met tien man door te moeten. Een overtreding van Sven Bender werd met de rode kaart bestraft, maar de VAR draaide die beslissing terug en vond dat een gele kaart volstond.

Lucas Alario bracht Leverkusen, waar Daley Sinkgraven een basisplaats had, weer aan de leiding met twee goals voor rust. Na rust scoorden ook Nadiem Amiri en invaller Jonathan Tah voor de bezoekers. Nils Petersen deed nog wat terug namens Freiburg.

Meer uit Voetbal

Ajacied Mokio in Belgische selectie voor WK onder 17 in november

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Ajax-speler Jorthy Mokio is door de Belgische voetbalbond geselecteerd voor het WK onder 17, dat van 3 tot en met 27 november in Qatar plaatsvindt. Ook Martin Henrion (Ajax), Noah Fernandez (PSV) en Brent Jonkers (PSV) zitten in de groep van 21 spelers.

13 minuten geleden
Voetbalster Groenen voelt 'een andere energie' bij Oranje

ZEIST (ANP) - Voetbalster Jackie Groenen voelt "een andere energie" met de komst van bondscoach Arjan Veurink en zijn staf. Dat zei de 128-voudig international tijdens een persconferentie in Zeist.

3 uur geleden
Bondscoach Veurink had 'goede gesprekken' met afzwaaiende Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft "goede gesprekken" gehad met recordinternational Sherida Spitse die gaat stoppen. Dat zei Veurink tijdens de persconferentie in Zeist, in aanloop naar de oefenwedstrijd tegen Polen van aanstaande vrijdag.

4 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt topper tussen Feyenoord en PSV

ZEIST (ANP) - Allard Lindhout heeft zondag de leiding bij de topper in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV. De 38-jarige scheidsrechter krijgt in De Kuip ondersteuning van grensrechters Rogier Honig en Johan Balder. Alex Bos is de vierde official en Dennis Higler de videoscheidsrechter.

5 uur geleden
Geblesseerde voetbalster Grant mist duels met Polen en Canada

ZEIST (ANP) - Chasity Grant mist de oefenwedstrijden van de Nederlandse voetbalsters tegen Polen en Canada. De rechtsbuiten van Aston Villa heeft zich geblesseerd afgemeld. Bondscoach Arjan Veurink roept geen vervangster voor haar op.

6 uur geleden
Verdediger Dest schat kansen van PSV op zege tegen Napoli hoog in

EINDHOVEN (ANP) - Sergiño Dest heeft een duidelijk plan voor het thuisduel van PSV dinsdagavond met Napoli in de Champions League. "Ik ga zoveel mogelijk koolhydraten eten en dan rennen", zei hij op een persconferentie.

8 uur geleden
Go Ahead Eagles nog enkele weken zonder aanvaller Edvardsen

DEVENTER (ANP) - Trainer Melvin Boel van Go Ahead Eagles kan de komende weken nog geen beroep doen op Victor Edvardsen. De Eredivisieclub uit Deventer meldt dat de 29-jarige Zweedse aanvaller moet worden geopereerd. Edvardsen is nog enkele weken uit de roulatie.

8 uur geleden