Leverkusen naar knock-outfase Europa League
NICE (ANP) - Bayer Leverkusen heeft zich dankzij een 3-2-zege op Nice geplaatst voor de volgende ronde van de Europa League. De ploeg van Peter Bosz was alleen bij een bijzonder grote nederlaag nog te achterhalen geweest voor Nice. Al zou een gelijkspel volgende week tegen Slavia Praag in de zesde en laatste speelronde sowieso genoeg zijn geweest.
De Duitsers leidden in Nice bij rust met 2-1 door doelpunten van Moussa Diaby en Aleksandar Dragovic. De treffer van de thuisploeg kwam op naam van Hassane Kamara. Dan Ndoye maakte kort na rust gelijk, maar Julian Baumgartlinger zorgde al snel voor de 3-2. Bosz hield Daley Sinkgraven op de bank.
Slavia Praag, dat met 3-0 won van Hapoel Beer Sheva, heeft net als Leverkusen 12 punten en overwintert dus ook in Europa.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
10 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
47 minuten geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ricardo Pepi keert binnenkort terug als spits van PSV. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in Alkmaar, na de zege van 5-1 op AZ.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft de Champions League-overwinning van dinsdag tegen Real Madrid (1-0) geen goed gevolg kunnen geven. In de Premier League ging de ploeg van Arne Slot met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch in de basis met 3-0 onderuit bij Manchester City.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord begint het competitieduel op zondagavond in Deventer tegen Go Ahead Eagles met Cyle Larin in de basis op het middenveld. Aanvoerder Sem Steijn zit opnieuw op de bank.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Sven Mijnans berustte zondag in de ruime thuisnederlaag tegen PSV: 1-5. "Het was een beetje de grote jongens tegen de kleine jongens vandaag. We zijn op heel veel momenten afgetroefd. De doelpunten vielen na kinderlijk verdedigen. We raakten ballen snel kwijt, waardoor zij dodelijk waren in de omschakeling", zei de middenvelder bij ESPN.
2 uur geleden