Leverkusen met man minder onderuit in Praag
PRAAG (ANP) - Leverkusen heeft in het tweede groepsduel van de Europa League verloren van Slavia Praag. In Tsjechië gingen de Duitsers met 1-0 onderuit. Dat kwam mede omdat de formatie van coach Peter Bosz een groot deel van het duel met een man minder speelde.
Al na een minuut of twintig stond Leverkusen met tien man op het veld na de rode kaart voor Karim Bellarabi. Na ongeveer een uur miste Nicolae Stanciu voor Slavia een strafschop. De thuisclub kwam 10 minuten voor tijd toch op voorsprong, dankzij Peter Olayinka.
Daley Sinkgraven zat op de bank bij Leverkusen.
Arsenal
Arsenal had niet zoveel moeite met Dundalk, 3-0. Met twee doelpunten kort achter elkaar nam Arsenal kort voor rust afstand. Eddie Nketiah en Joe Willock scoorden in die fase voor de Engelsen tegen de Ieren. Meteen na rust maakte Nicolas Pépé er 3-0 van.
Arsenal, vooralsnog elfde in de Premier League, heeft na twee duels in de groepsfase het maximale aantal punten.
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
19 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
21 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
1 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
3 uur geleden