Leverkusen met man minder onderuit in Praag
PRAAG (ANP) - Leverkusen heeft in het tweede groepsduel van de Europa League verloren van Slavia Praag. In Tsjechië gingen de Duitsers met 1-0 onderuit. Dat kwam mede omdat de formatie van coach Peter Bosz een groot deel van het duel met een man minder speelde.
Al na een minuut of twintig stond Leverkusen met tien man op het veld na de rode kaart voor Karim Bellarabi. Na ongeveer een uur miste Nicolae Stanciu voor Slavia een strafschop. De thuisclub kwam 10 minuten voor tijd toch op voorsprong, dankzij Peter Olayinka.
Daley Sinkgraven zat op de bank bij Leverkusen.
Arsenal
Arsenal had niet zoveel moeite met Dundalk, 3-0. Met twee doelpunten kort achter elkaar nam Arsenal kort voor rust afstand. Eddie Nketiah en Joe Willock scoorden in die fase voor de Engelsen tegen de Ieren. Meteen na rust maakte Nicolas Pépé er 3-0 van.
Arsenal, vooralsnog elfde in de Premier League, heeft na twee duels in de groepsfase het maximale aantal punten.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
7 uur geleden