Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leverkusen geeft in slotminuten voorsprong weg

Leverkusen geeft in slotminuten voorsprong weg

LEVERKUSEN (ANP) - Leverkusen heeft in de slotminuten van het duel in de Bundesliga met Mainz een voorsprong van 2-0 weggegeven. In de 89e en 92e minuut scoorden Robert Glatzel en Kevin Stöger voor de bezoekers, 2-2. De formatie van trainer Peter Bosz staat nu vierde, op 2 punten achterstand van VfL Wolfsburg.

Na een klein kwartier zette Lucas Alario Leverkusen op voorsprong. De Argentijn deed dat na voorbereidend werk van de Fransman Moussa Diaby. Vlak voor tijd maakte de Tsjech Patrik Schick er zelfs 2-0 van. Het bleek niet genoeg voor de winst.

Timothy Fosu-Mensah speelde van het begin mee met Leverkusen. Jeremie Frimpong en Daley Sinkgraven zaten op de bank. Jeremiah St. Juste was basisspeler bij Mainz, waar Jean-Paul Boëtius een kwartier voor tijd inviel.

Borussia Dortmund verspeelde ook punten, nu thuis tegen Hoffenheim. Het Noorse fenomeen Erling Haaland zorgde met de 2-2 in de slotfase nog wel voor een gelijkspel voor Dortmund, dat eerder door Jadon Sancho op voorsprong was gekomen.

Daarna scoorden Munas Dabbur en Ihlas Bebou voor Hoffenheim. Dortmund staat zesde, met 3 punten minder dan Leverkusen.

Meer uit Voetbal

Spits Højlund blijft na huurperiode definitief bij Napoli

NAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.

5 uur geleden
FC Groningen neemt Hernes definitief over van Newcastle United

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.

5 uur geleden
Nederlandse clubs leveren meer WK-deelnemers dan ooit

DEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.

7 uur geleden
PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

20 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

20 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

22 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

22 uur geleden