Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leverkusen en Benfica boeken thuiszeges in Europa League

Leverkusen en Benfica boeken thuiszeges in Europa League

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Europa League met de nodige moeite gewonnen van West Ham United. In de BayArena werd het 2-0 voor de thuisploeg van coach Xabi Alonso, die komend weekend voor het eerst de titel in de Duitse Bundesliga kan veroveren.

Leverkusen, dat begon met Jeremie Frinpong, had veel moeite om tot scoren te komen tegen de Londenaren. Pas ver in de tweede helft lukte dat. Invaller Jonas Hofmann kreeg uit een corner na een geblokt schot de bal voor zijn voeten en schoot raak in de linkerhoek. Een andere invaller, Victor Boniface, zorgde met een rake kopbal in de extra tijd voor de 2-0-eindstand.

Benfica boekte een thuiszege op Olympique Marseille. De ploeg van voormalig PSV-coach Roger Schmidt won in Lissabon met 2-1. Voor Benfica, waar voormalig Feyenoorder Orkun Kökcü op de bank bleef, scoorden Rafa Silva en Ángel Di María. In de tweede helft verkleinde Pierre-Emerick Aubameyang de achterstand voor de Fransen.

Meer uit Voetbal

PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

4 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

6 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

7 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

12 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

12 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

12 uur geleden