Leverkusen dreigt Champions League mis te lopen
BERLIJN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft niet zelf meer in de hand of het ook volgend seizoen weer aan de Champions League mag deelnemen. Trainer Peter Bosz zag zijn spelers vrij kansloos onderuit gaan bij Hertha BSC: 2-0.
Matheus Cunha en Dodi Lukebakio maakten de doelpunten voor de thuisploeg uit Berlijn. Bij Hertha BSC ontbraken de geblesseerde Javairô Dilrosun en Karim Rekik. Omar Rekik, het 18-jarige broertje van Karim, bleef op de bank bij de ploeg uit Berlijn.
Borussia Mönchengladbach profiteerde van de uitglijder van Leverkusen en zegevierde bij het al gedegradeerde SC Paderborn: 1-3. Mönchengladbach klom naar de vierde positie en verdedigt volgende week in de laatste speelronde een voorsprong van twee punten Leverkusen.
Bayer Leverkusen sluit komende zaterdag het seizoen in de Bundesliga af met een thuiswedstrijd tegen FSV Mainz 05. Borussia Mönchengladbach ontvangt dan Hertha BSC.
Bayer Leverkusen speelt ook nog de bekerfinale tegen Bayern München.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
30 minuten geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
4 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
4 uur geleden