Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leverkusen boekt nipte zege op degradatiekandidaat Mainz

Leverkusen boekt nipte zege op degradatiekandidaat Mainz

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een kleine overwinning geboekt op Mainz 05. De koploper van de Bundesliga won in de eigen BayArena met 2-1 van de degradatiekandidaat. Leverkusen is nu 33 wedstrijden in alle competities op rij ongeslagen, een record voor een Duitse club.

Met de zege komt Leverkusen op 61 punten, 11 punten meer dan naaste belager Bayern München. De regerend kampioen speelt zaterdag nog tegen RB Leipzig, de nummer 5 van de ranglijst. Mainz staat op de zeventiende plaats.

Leverkusen leek een gemakkelijke avond te hebben na de openingstreffer van Granit Xhaka in de derde minuut. Mainz maakte echter vier minuten later alweer gelijk via Dominik Kohr. Robert Andrich zette halverwege de tweede helft de eindstand op het bord, 2-1.

Mainz eindigde de wedstrijd met tien man, nadat Jessic Ngankam tien minuten voor tijd de rode kaart had gekregen. Oranje-international Jeremie Frimpong (Leverkusen) werd drie minuten later gewisseld, Sepp van den Berg (Mainz) speelde de hele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht-trainer Jans ziet PSV 'ook kwetsbare momenten' hebben

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans denkt niet dat zijn elftal zondag in de thuiswedstrijd in de Eredivisie tegen koploper PSV kansloos is. "Ze staan 9 punten voor op de nummer 2 en dat zegt wel iets over PSV. Als je ziet wat ze in de Champions League tegen Liverpool en Napoli hebben laten zien, dan ontstijgt dat bijna de Eredivisie. Maar er zijn ook kwetsbare momenten in wedstrijden geweest en daar willen we er graag nog eentje aan toevoegen", aldus Jans in een interview op de clubsite.

6 minuten geleden
Geblesseerde Driouech mist uitwedstrijd van PSV tegen FC Utrecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Couhaib Driouech mist zondag de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen FC Utrecht. De linkervleugelaanvaller raakte dinsdag in de eerste helft van de bekerwedstrijd tegen GVVV (3-0-winst) geblesseerd en is niet op tijd hersteld, meldde trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven.

1 uur geleden
Spakenburg-voorzitter: rellende fans kwamen niet uit Spakenburg

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."

2 uur geleden
Frimpong keert na twee maanden terug in selectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.

3 uur geleden
UEFA: clubs ontvangen recordbedrag van 9 miljoen voor EK vrouwen

NYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

3 uur geleden
Oud-voetbalbondscoach van Noren en Denen Hareide (72) overleden

OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.

5 uur geleden
AZ in tussenronde Conference League tegen FC Noah of FC Drita

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.

6 uur geleden