Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Levchenko wil snel duidelijkheid voor spelers Vitesse

Levchenko wil snel duidelijkheid voor spelers Vitesse

BERLIJN (ANP) - Volgens voorzitter van de Vereniging van Contractspelers (VVCS) Evgeniy Levchenko is het voor de spelers van Vitesse belangrijk dat er snel duidelijkheid komt over het voortbestaan van de club. Als spelers later deze zomer nog op straat komen te staan, kan het volgens hem zijn dat ze niet snel bij een andere club aan de slag kunnen.

Voor de spelers die nog onder contract staan bij Vitesse, wordt het contract ontbonden zodra de club ophoudt te bestaan. Spelers zijn dan transfervrij, legt Levchenko uit vanuit Berlijn. Hij is daar voor het EK.

Een transfervrije status kan gunstig zijn voor de spelers, zegt de voormalig profvoetballer, omdat ze dan voor andere clubs goedkoper zijn om over te nemen. Maar volgens Levchenko komen ze er niet meer makkelijk tussen als een club het team al compleet heeft voor het nieuwe seizoen. "En dan lopen ze het risico buiten de boot te vallen", zegt hij over de spelers van Vitesse. Ze moeten dan mogelijk wachten tot de volgende transferperiode, tijdens de winterstop.

VVCS hoopt dat Vitesse de licentie behoudt. "Wij willen dat het inkomen en de werkgelegenheid van de spelers wordt gewaarborgd."

Meer uit Voetbal

De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

14 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

17 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

17 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

19 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

21 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

22 uur geleden