Levchenko wil seizoenkaart Groningen terug voor Robben
AMSTERDAM (ANP) - Net als onder anderen Erik Nevland, Virgil van Dijk, Luis Suárez, Hans Hateboer en heel wat andere oud-spelers van FC Groningen kocht Evgeniy Levchenko enkele weken geleden een seizoenkaart van FC Groningen. Niet voor zichzelf, maar om de noodlijdende voetbalclub te helpen en om supporters die er zelf het geld niet voor hebben aan een seizoenkaart te helpen. "Maar toen het nieuws naar buiten kwam dat Arjen Robben terugkeert, heb ik wel een appje gestuurd naar de perschef: ik wil die kaart zelf houden, dan kan ik lekker in het stadion naar Robben gaan kijken", zegt Levchenko met een knipoog.
De voorzitter van spelersvakbond VVCS meent het niet serieus. Hij is wel blij verrast door de terugkeer van Robben naar Groningen. "Het is niet alleen een enorme marketingstunt, maar het geeft de hele regio Groningen ook kracht. Als Arjen na een jaar niet voetballen op het hoogste niveau weer fit kan raken, is hij natuurlijk een absolute meerwaarde. Niet alleen op het veld, maar ook daarbuiten. De jonge spelers kunnen zoveel van hem leren. Dit is een meesterzet van mijn oude teamgenoten Mark-Jan Fledderus en Wouter Gudde."
Meer uit Voetbal
JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.
6 uur geledenBAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.
12 uur geledenSEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.
13 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.
16 uur geledenLISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
1 dag geleden