Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Levchenko wil seizoenkaart Groningen terug voor Robben

Levchenko wil seizoenkaart Groningen terug voor Robben

AMSTERDAM (ANP) - Net als onder anderen Erik Nevland, Virgil van Dijk, Luis Suárez, Hans Hateboer en heel wat andere oud-spelers van FC Groningen kocht Evgeniy Levchenko enkele weken geleden een seizoenkaart van FC Groningen. Niet voor zichzelf, maar om de noodlijdende voetbalclub te helpen en om supporters die er zelf het geld niet voor hebben aan een seizoenkaart te helpen. "Maar toen het nieuws naar buiten kwam dat Arjen Robben terugkeert, heb ik wel een appje gestuurd naar de perschef: ik wil die kaart zelf houden, dan kan ik lekker in het stadion naar Robben gaan kijken", zegt Levchenko met een knipoog.

De voorzitter van spelersvakbond VVCS meent het niet serieus. Hij is wel blij verrast door de terugkeer van Robben naar Groningen. "Het is niet alleen een enorme marketingstunt, maar het geeft de hele regio Groningen ook kracht. Als Arjen na een jaar niet voetballen op het hoogste niveau weer fit kan raken, is hij natuurlijk een absolute meerwaarde. Niet alleen op het veld, maar ook daarbuiten. De jonge spelers kunnen zoveel van hem leren. Dit is een meesterzet van mijn oude teamgenoten Mark-Jan Fledderus en Wouter Gudde."

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

5 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

5 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

7 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

7 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

8 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

9 uur geleden