Levante te sterk voor Real Betis
VALENCIA (ANP) - Levante heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de aansluiting gevonden met de middenmoot. De club uit Valencia won zondag in eigen stadion met 4-2 van Real Betis. Levante is na 32 van de 38 speelronden nu de nummer 11 met 42 punten.
Aanvaller Borja Mayoral opende zondag halverwege de eerste helft de score. Enis Bardhi verdubbelde nog voor rust de voorsprong. In de tweede helft kwamen de doelpunten van de thuisclub op naam van José Luis Morales en Rubén Rochina. Sergio Canales scoorde in de 70e minuut tegen en kort voor tijd scoorde ook invaller Juanmi nog.
Betis staat nu op de 13e plaats met 4 punten achterstand op Levante.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP) - De KNVB waarschuwt Oranjefans voor extreme hitte en een hoge luchtvochtigheid in Houston, waar het Nederlands elftal zaterdag de tweede groepswedstrijd op het WK tegen Zweden speelt. "Drink voldoende water. Het advies is om 1 liter water per uur te drinken. Begin hier nu alvast mee. Zoek regelmatig de schaduw of een koele plek om oververhitting te voorkomen. Daarnaast: smeer je in met zonnebrand. Voel je je niet goed? Ga direct naar de zijkant en spreek een medewerker, hulpverlener of steward aan."
57 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft Go Ahead Eagles-doelman Jari de Busser vastgelegd. De 26-jarige Belg tekende voor vijf seizoenen bij de bekerwinnaar uit Alkmaar. De Busser kwam sinds 2024 uit voor eredivisionist Go Ahead.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich versterkt met middenvelder Charles Vanhoutte. De komst van de 29-jarige Belg van OGC Nice hing al enige tijd in de lucht. Het is de eerste aankoop van de deze maand begonnen technisch directeur Dévy Rigaux.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Verdediger Gernot Trauner vertrekt na vijf jaar bij Feyenoord. De 34-jarige Oostenrijker beschikte over een aflopend contract. "Er wacht nu een nieuw hoofdstuk voor mij en mijn familie. We weten niet wat de toekomst brengt, maar we zullen altijd dankbaar zijn voor de afgelopen vijf jaar in Rotterdam", meldt Trauner via Instagram.
4 uur geledenVERSAILLES (ANP/RTR/AFP) - De Marokkaanse voetballer Achraf Hakimi moet definitief voor de rechter verschijnen na een beschuldiging van verkrachting uit 2023. De 27-jarige verdediger van Paris Saint-Germain was in beroep gegaan tegen het dienen van de zaak bij de strafrechter, maar dat beroep is afgewezen. Het is nog onduidelijk wanneer de rechtszaak begint.
5 uur geledenTIJUANA (ANP/AFP) - De voetbalploeg van Iran dient een officiële klacht in bij wereldvoetbalbond FIFA vanwege de beperkte vrijheid qua reisbewegingen. Het team kreeg geen toestemming om al twee dagen voor de WK-wedstrijd van zondag tegen België vanuit het Mexicaanse basiskamp naar Los Angeles te reizen. Van de Verenigde Staten mag dat pas één dag van tevoren.
7 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre is niet onder de indruk van het feit dat het land zich voor het eerst sinds 2002 heeft verzekerd van groepswinst op een WK voetbal. "Dat is een leuk weetje, net als 24 jaar geleden. Maar waar het om gaat, is het eindresultaat", zei Aguirre na de 1-0-zege op Zuid-Korea in Guadalajara.
7 uur geleden