Levante te sterk voor Real Betis
VALENCIA (ANP) - Levante heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de aansluiting gevonden met de middenmoot. De club uit Valencia won zondag in eigen stadion met 4-2 van Real Betis. Levante is na 32 van de 38 speelronden nu de nummer 11 met 42 punten.
Aanvaller Borja Mayoral opende zondag halverwege de eerste helft de score. Enis Bardhi verdubbelde nog voor rust de voorsprong. In de tweede helft kwamen de doelpunten van de thuisclub op naam van José Luis Morales en Rubén Rochina. Sergio Canales scoorde in de 70e minuut tegen en kort voor tijd scoorde ook invaller Juanmi nog.
Betis staat nu op de 13e plaats met 4 punten achterstand op Levante.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden