Leuchter helpt voetbalsters Ajax met drie treffers aan zege
AMSTERDAM (ANP) - Romée Leuchter heeft de voetbalsters van Ajax aan een thuiszege op PEC Zwolle geholpen (3-2). De aanvalster zette haar ploeg met drie treffers op een voorsprong van 3-0. Vervolgens scoorde Sterre Kroezen voor PEC Zwolle en passeerde Sherida Spitse in de slotminuut haar eigen keepster van Ajax.
Spitse keerde terug in de basisformatie van Ajax. Ze was dinsdag geschorst voor het eerste duel met Chelsea in de kwartfinale van de Champions League (0-3). Ajax blijft de nummer 2 van de Eredivisie en verkleinde de achterstand op FC Twente tot 4 punten. De koploper verspeelde een voorsprong bij AZ (2-2). Isabella Dekker maakte in de 85e minuut gelijk namens AZ.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
29 minuten geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
37 minuten geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
4 uur geleden