Let Uldrikis helpt Cambuur aan zege op NAC Breda
BREDA (ANP) - NAC Breda is er weer niet in geslaagd te winnen. SC Cambuur was in Breda met 2-1 te sterk, beide Friese treffers kwamen op naam van de Let Roberts Uldrikis. NAC heeft inmiddels al weer vijf duels in de Keuken Kampioen Divisie niet gewonnen.
In de 37e minuut maakte Uldrikis met een kopbal op aangeven van Milan Smit zijn eerste doelpunt. NAC kwam na rust op gelijke hoogte door een treffer van invaller Martin Koscelnik, eveneens met het hoofd.
In de 72e minuut was de Let opnieuw trefzeker, wederom met een kopbal liet hij NAC-doelman Roy Kortsmit kansloos. Voor Cambuur was het de eerste overwinning sinds 12 januari. Tussendoor bereikte de ploeg van coach Henk de Jong wel de halve finales van de strijd om de KNVB-beker.
MVV
MVV miste tegen Jong PSV de kans om mee aan kop te blijven in de derde periode. Het duel in Maastricht eindigde in 3-3 met een hoofdrol voor Dantaye Gilbert. De invaller van Jong PSV trof in de 81e minuut het eigen doel, waarmee hij MVV een 3-2-voorsprong bezorgde. Ver in de extra tijd maakte diezelfde Gilbert de gelijkmaker.
De Eindhovenaren hadden na 26 minuten een 2-0-voorsprong door doelpunten van Mohamed Nassoh en Jevon Simons. Dailon Livramento en Mart Remans hadden de thuisploeg weer naast Jong PSV gebracht.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
13 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
13 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
15 uur geleden