Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Let Uldrikis helpt Cambuur aan zege op NAC Breda

Let Uldrikis helpt Cambuur aan zege op NAC Breda

BREDA (ANP) - NAC Breda is er weer niet in geslaagd te winnen. SC Cambuur was in Breda met 2-1 te sterk, beide Friese treffers kwamen op naam van de Let Roberts Uldrikis. NAC heeft inmiddels al weer vijf duels in de Keuken Kampioen Divisie niet gewonnen.

In de 37e minuut maakte Uldrikis met een kopbal op aangeven van Milan Smit zijn eerste doelpunt. NAC kwam na rust op gelijke hoogte door een treffer van invaller Martin Koscelnik, eveneens met het hoofd.

In de 72e minuut was de Let opnieuw trefzeker, wederom met een kopbal liet hij NAC-doelman Roy Kortsmit kansloos. Voor Cambuur was het de eerste overwinning sinds 12 januari. Tussendoor bereikte de ploeg van coach Henk de Jong wel de halve finales van de strijd om de KNVB-beker.

MVV

MVV miste tegen Jong PSV de kans om mee aan kop te blijven in de derde periode. Het duel in Maastricht eindigde in 3-3 met een hoofdrol voor Dantaye Gilbert. De invaller van Jong PSV trof in de 81e minuut het eigen doel, waarmee hij MVV een 3-2-voorsprong bezorgde. Ver in de extra tijd maakte diezelfde Gilbert de gelijkmaker.

De Eindhovenaren hadden na 26 minuten een 2-0-voorsprong door doelpunten van Mohamed Nassoh en Jevon Simons. Dailon Livramento en Mart Remans hadden de thuisploeg weer naast Jong PSV gebracht.

Meer uit Voetbal

Infantino grapt: misschien WK uitbreiden voor Italië

ROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.

1 uur geleden
Bij Feyenoord mislukte Larin bezorgt Canada eerste punt op WK

TORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).

4 uur geleden
Brazilië zonder Neymar in eerste WK-wedstrijd tegen Marokko

EAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.

5 uur geleden
Gastland Canada opent WK met gelijkspel tegen Bosnië

TORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.

5 uur geleden
Trump wenst Amerikaanse voetballers telefonisch succes

LOS ANGELES (ANP) - President Donald Trump heeft de Amerikaanse voetballers telefonisch succes gewenst voorafgaand aan hun openingswedstrijd op het WK tegen Paraguay. Trump is zelf niet aanwezig bij de wedstrijd in Los Angeles, maar in een op sociale media gedeelde video meldde Team USA dat de president belde om zijn steun uit te spreken aan de ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino.

5 uur geleden
FC Volendam stelt Van de Looi aan als hoofdtrainer

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.

6 uur geleden
Canada weigert visum Partey: Ghanees mist eerste WK-wedstrijd

TORONTO (ANP) - Middenvelder Thomas Partey kan niet met Ghana meespelen in de eerste groepswedstrijd van het WK. Canada heeft hem de toegang tot het land geweigerd. Wereldvoetbalbond FIFA bevestigt aan persbureau Reuters dat Partey geen visum heeft gekregen.

7 uur geleden