Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Let Uldrikis helpt Cambuur aan zege op NAC Breda

Let Uldrikis helpt Cambuur aan zege op NAC Breda

BREDA (ANP) - NAC Breda is er weer niet in geslaagd te winnen. SC Cambuur was in Breda met 2-1 te sterk, beide Friese treffers kwamen op naam van de Let Roberts Uldrikis. NAC heeft inmiddels al weer vijf duels in de Keuken Kampioen Divisie niet gewonnen.

In de 37e minuut maakte Uldrikis met een kopbal op aangeven van Milan Smit zijn eerste doelpunt. NAC kwam na rust op gelijke hoogte door een treffer van invaller Martin Koscelnik, eveneens met het hoofd.

In de 72e minuut was de Let opnieuw trefzeker, wederom met een kopbal liet hij NAC-doelman Roy Kortsmit kansloos. Voor Cambuur was het de eerste overwinning sinds 12 januari. Tussendoor bereikte de ploeg van coach Henk de Jong wel de halve finales van de strijd om de KNVB-beker.

MVV

MVV miste tegen Jong PSV de kans om mee aan kop te blijven in de derde periode. Het duel in Maastricht eindigde in 3-3 met een hoofdrol voor Dantaye Gilbert. De invaller van Jong PSV trof in de 81e minuut het eigen doel, waarmee hij MVV een 3-2-voorsprong bezorgde. Ver in de extra tijd maakte diezelfde Gilbert de gelijkmaker.

De Eindhovenaren hadden na 26 minuten een 2-0-voorsprong door doelpunten van Mohamed Nassoh en Jevon Simons. Dailon Livramento en Mart Remans hadden de thuisploeg weer naast Jong PSV gebracht.

Meer uit Voetbal

Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

30 minuten geleden
NAC Breda haalt transfervrije Ghanese aanvaller Ayew (36)

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.

2 uur geleden
Belgisch voetbal wint zaak om uitzendrechten en blijft op tv

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.

4 uur geleden
Arteta ziet na zege op Villa dat koploper Arsenal op goede weg is

LONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.

5 uur geleden
Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

15 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

16 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

18 uur geleden