Let Uldrikis helpt Cambuur aan zege op NAC Breda
BREDA (ANP) - NAC Breda is er weer niet in geslaagd te winnen. SC Cambuur was in Breda met 2-1 te sterk, beide Friese treffers kwamen op naam van de Let Roberts Uldrikis. NAC heeft inmiddels al weer vijf duels in de Keuken Kampioen Divisie niet gewonnen.
In de 37e minuut maakte Uldrikis met een kopbal op aangeven van Milan Smit zijn eerste doelpunt. NAC kwam na rust op gelijke hoogte door een treffer van invaller Martin Koscelnik, eveneens met het hoofd.
In de 72e minuut was de Let opnieuw trefzeker, wederom met een kopbal liet hij NAC-doelman Roy Kortsmit kansloos. Voor Cambuur was het de eerste overwinning sinds 12 januari. Tussendoor bereikte de ploeg van coach Henk de Jong wel de halve finales van de strijd om de KNVB-beker.
MVV
MVV miste tegen Jong PSV de kans om mee aan kop te blijven in de derde periode. Het duel in Maastricht eindigde in 3-3 met een hoofdrol voor Dantaye Gilbert. De invaller van Jong PSV trof in de 81e minuut het eigen doel, waarmee hij MVV een 3-2-voorsprong bezorgde. Ver in de extra tijd maakte diezelfde Gilbert de gelijkmaker.
De Eindhovenaren hadden na 26 minuten een 2-0-voorsprong door doelpunten van Mohamed Nassoh en Jevon Simons. Dailon Livramento en Mart Remans hadden de thuisploeg weer naast Jong PSV gebracht.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
3 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
8 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
10 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
22 uur geleden