Let Uldrikis helpt Cambuur aan zege op NAC Breda
BREDA (ANP) - NAC Breda is er weer niet in geslaagd te winnen. SC Cambuur was in Breda met 2-1 te sterk, beide Friese treffers kwamen op naam van de Let Roberts Uldrikis. NAC heeft inmiddels al weer vijf duels in de Keuken Kampioen Divisie niet gewonnen.
In de 37e minuut maakte Uldrikis met een kopbal op aangeven van Milan Smit zijn eerste doelpunt. NAC kwam na rust op gelijke hoogte door een treffer van invaller Martin Koscelnik, eveneens met het hoofd.
In de 72e minuut was de Let opnieuw trefzeker, wederom met een kopbal liet hij NAC-doelman Roy Kortsmit kansloos. Voor Cambuur was het de eerste overwinning sinds 12 januari. Tussendoor bereikte de ploeg van coach Henk de Jong wel de halve finales van de strijd om de KNVB-beker.
MVV
MVV miste tegen Jong PSV de kans om mee aan kop te blijven in de derde periode. Het duel in Maastricht eindigde in 3-3 met een hoofdrol voor Dantaye Gilbert. De invaller van Jong PSV trof in de 81e minuut het eigen doel, waarmee hij MVV een 3-2-voorsprong bezorgde. Ver in de extra tijd maakte diezelfde Gilbert de gelijkmaker.
De Eindhovenaren hadden na 26 minuten een 2-0-voorsprong door doelpunten van Mohamed Nassoh en Jevon Simons. Dailon Livramento en Mart Remans hadden de thuisploeg weer naast Jong PSV gebracht.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
9 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
10 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
11 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
14 uur geleden