Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

L'Équipe: Real Madrid doet bod van 160 miljoen euro op Mbappé

L'Équipe: Real Madrid doet bod van 160 miljoen euro op Mbappé

PARIJS (ANP) - Real Madrid zou een bod van 160 miljoen euro hebben uitgebracht op Kylian Mbappé, de 22-jarige sterspeler van Paris Saint-Germain. Volgens onder meer de Franse sportkrant L'Équipe blijft de Franse club vooralsnog bij het al eerder ingenomen standpunt dat de getalenteerde aanvaller het seizoen afmaakt in Parijs. Andere media melden dat PSG bij een bod van 200 miljoen euro nog wel bereid zou zijn om Mbappé te laten gaan.

De Franse international heeft bij PSG, de nieuwe club van grootmeester Lionel Messi, nog een contract tot medio 2022. Hij heeft al diverse keren in Parijs een verlenging van zijn verbintenis afgeslagen. Mbappé zou daardoor na dit seizoen PSG transfervrij kunnen verlaten. Het is daarom vrij opmerkelijk dat Real Madrid op dit moment nog zoveel geld voor hem zou willen betalen. Het is algemeen bekend dat Mbappé ooit graag bij de 'Koninklijke' wil spelen.

Meer uit Voetbal

Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

1 uur geleden
Makkelie fluit op Cyprus duel in play-offs Europa League

ZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.

4 uur geleden
Mbappé helpt Real Madrid met twee treffers aan ruime zege

OVIEDO (ANP) - Real Madrid heeft in Oviedo ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De nummer 2 van Spanje van vorig seizoen versloeg mede dankzij twee doelpunten van Kylian Mbappé het gepromoveerde Real Oviedo met 3-0.

15 uur geleden
Atalanta verspeelt in eerste wedstrijd punten tegen Pisa

BERGAMO (ANP) - Atalanta is het nieuwe seizoen in Italië teleurstellend begonnen. De nummer 3 van de Serie A van vorig seizoen kwam in Bergamo niet verder dan een gelijkspel tegen het gepromoveerde Pisa: 1-1.

16 uur geleden
Manchester United blijft steken op gelijkspel bij Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen niet weten te winnen. De ploeg van trainer Rúben Amorim bleef bij Fulham steken op 1-1. United, de nummer 15 van vorig seizoen, verloor vorige week zijn eerste wedstrijd van Arsenal (0-1).

16 uur geleden
Ajax houdt het lang spannend tegen Heracles Almelo

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het voor eigen publiek lang spannend gehouden tegen Heracles Almelo (2-0). Steven Berghuis schoot de thuisploeg na een halfuur op voorsprong in de Johan Cruijff ArenA. De ploeg van trainer John Heitinga creëerde vervolgens veel kansen, maar kon niet voorkomen dat de bezoekers tot de 87e minuut uitzicht hielden op het eerste punt van dit seizoen in de Eredivisie. Uiteindelijk zorgde Wout Weghorst voor veel opluchting bij het Amsterdamse publiek. De spits vierde zijn treffer tegen een van zijn voormalige clubs uitbundig. Ook hij vreesde kennelijk dat Heracles in de slotfase toch nog gelijk zou maken.

20 uur geleden
Verdediger Hato neemt afscheid van supporters Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato heeft vlak voor het thuisduel met Heracles Almelo afscheid genomen van de supporters van Ajax. De 19-jarige verdediger vertrok begin deze maand naar Chelsea en debuteerde afgelopen vrijdag in de uitwedstrijd tegen West Ham United in de Premier League. Hij mocht in de tweede helft invallen.

22 uur geleden