L'Équipe: PSG weigert om contract Wijnaldum te ontbinden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain weigert volgens de Franse krant L'Équipe om het contract van Georginio Wijnaldum te ontbinden. L'Équipe meldt op de website dat de 32-jarige middenvelder de clubleiding hierom had gevraagd, omdat hij geen uitzicht heeft op speeltijd in Parijs en met een transfervrije status meer opties heeft op de transfermarkt. PSG wil Wijnaldum echter liever verkopen en zo nog wat geld voor hem ontvangen.
De 90-voudig international van Oranje (27 doelpunten) staat tot het einde van dit seizoen onder contract in Parijs. Onder de nieuwe trainer Luis Enrique behoort Wijnaldum niet tot de selectie. Hij moet net als enkele andere spelers die mogen vertrekken apart van de groep trainen.
Volgens L'Équipe wil PSG zo'n 6 miljoen euro hebben voor de Rotterdammer, die twee jaar geleden transfervrij overkwam van Liverpool. Wijnaldum speelde in zijn eerste seizoen in Franse dienst 31 wedstrijden in de Ligue 1. PSG verhuurde hem vorig seizoen aan AS Roma, maar door een beenbreuk stond de oud-speler van Feyenoord en PSV lang aan de kant. Wijnaldum verloor aan het einde van het seizoen met de Italiaanse club de finale van de Europa League tegen Sevilla en keerde daarna terug naar Parijs.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
1 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
6 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is nog altijd ongeslagen tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won in De Kuip met 2-1 van het Spaanse Rayo Vallecano.
22 uur geleden