L'Équipe: PSG weigert om contract Wijnaldum te ontbinden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain weigert volgens de Franse krant L'Équipe om het contract van Georginio Wijnaldum te ontbinden. L'Équipe meldt op de website dat de 32-jarige middenvelder de clubleiding hierom had gevraagd, omdat hij geen uitzicht heeft op speeltijd in Parijs en met een transfervrije status meer opties heeft op de transfermarkt. PSG wil Wijnaldum echter liever verkopen en zo nog wat geld voor hem ontvangen.
De 90-voudig international van Oranje (27 doelpunten) staat tot het einde van dit seizoen onder contract in Parijs. Onder de nieuwe trainer Luis Enrique behoort Wijnaldum niet tot de selectie. Hij moet net als enkele andere spelers die mogen vertrekken apart van de groep trainen.
Volgens L'Équipe wil PSG zo'n 6 miljoen euro hebben voor de Rotterdammer, die twee jaar geleden transfervrij overkwam van Liverpool. Wijnaldum speelde in zijn eerste seizoen in Franse dienst 31 wedstrijden in de Ligue 1. PSG verhuurde hem vorig seizoen aan AS Roma, maar door een beenbreuk stond de oud-speler van Feyenoord en PSV lang aan de kant. Wijnaldum verloor aan het einde van het seizoen met de Italiaanse club de finale van de Europa League tegen Sevilla en keerde daarna terug naar Parijs.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Voetbalclub Go Ahead Eagles, de KNVB en de politie hebben niets waargenomen van eventuele spreekkoren over scheidsrechter Rob Dieperink bij het oefenduel afgelopen zaterdag tussen de club uit Deventer en Apollon Limassol uit Cyprus. Dat bevestigt een woordvoerder van Go Ahead aan het ANP, na berichtgeving door De Telegraaf. De arbiter overleed in de periode nadat hij het duel in Terwolde had gefloten. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
25 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat heeft een verlenging van zijn periode als bondscoach van Curaçao nog niet uit zijn hoofd gezet. De 78-jarige trainer leek op het WK voetbal zijn laatste wedstrijd te hebben gecoacht, maar houdt nu de mogelijkheid van een langer verblijf open. "Ik zeg niet bij voorbaat nee," zei Advocaat woensdag.
3 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - De Belgische verdediger Thomas Meunier verruilt het Franse Lille voor Sunderland. De 34-jarige international was transfervrij en heeft een contract getekend voor twee jaar, meldt de nummer zeven van afgelopen seizoen in de Premier League.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De Franse voetbalster Kadidiatou Diani heeft de overstap gemaakt van OL Lyonnes naar London City Lionesses. Dat maakte haar nieuwe Engelse club woensdag bekend. De 31-jarige aanvalster van het Franse nationale elftal heeft voor drie jaar getekend bij de Engelse professionele vrouwenvoetbalclub die uitkomt in de Women's Super League (WSL).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft Ilano Silva Timas overgenomen van MVV. De 23-jarige aanvaller maakt zo de overstap naar de Eredivisie en heeft een contract voor drie jaar getekend bij de Rotterdammers.
5 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De rust tijdens de finale van het WK voetbal zondag zal mogelijk langer duren dan de gebruikelijke 15 minuten door de halftime-show. Dat melden verschillende media, waaronder de BBC en The New York Times op basis van bronnen binnen wereldvoetbalbond FIFA. Het is onduidelijk hoelang de show precies zal duren.
6 uur geledenATLANTA (ANP/AFP) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni maakt zich geen zorgen om vermoeidheid van zijn ploeg in de halve finale op het WK voetbal. Dat zei de 48-jarige trainer in aanloop naar de halve eindstrijd tegen Engeland in het Atlanta Stadium.
7 uur geleden