Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

L'Équipe: PSG weigert om contract Wijnaldum te ontbinden

L'Équipe: PSG weigert om contract Wijnaldum te ontbinden

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain weigert volgens de Franse krant L'Équipe om het contract van Georginio Wijnaldum te ontbinden. L'Équipe meldt op de website dat de 32-jarige middenvelder de clubleiding hierom had gevraagd, omdat hij geen uitzicht heeft op speeltijd in Parijs en met een transfervrije status meer opties heeft op de transfermarkt. PSG wil Wijnaldum echter liever verkopen en zo nog wat geld voor hem ontvangen.

De 90-voudig international van Oranje (27 doelpunten) staat tot het einde van dit seizoen onder contract in Parijs. Onder de nieuwe trainer Luis Enrique behoort Wijnaldum niet tot de selectie. Hij moet net als enkele andere spelers die mogen vertrekken apart van de groep trainen.

Volgens L'Équipe wil PSG zo'n 6 miljoen euro hebben voor de Rotterdammer, die twee jaar geleden transfervrij overkwam van Liverpool. Wijnaldum speelde in zijn eerste seizoen in Franse dienst 31 wedstrijden in de Ligue 1. PSG verhuurde hem vorig seizoen aan AS Roma, maar door een beenbreuk stond de oud-speler van Feyenoord en PSV lang aan de kant. Wijnaldum verloor aan het einde van het seizoen met de Italiaanse club de finale van de Europa League tegen Sevilla en keerde daarna terug naar Parijs.

Meer uit Voetbal

Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

4 minuten geleden
Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

4 uur geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

8 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

18 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

19 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

20 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

21 uur geleden