L'Équipe: PSG weigert om contract Wijnaldum te ontbinden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain weigert volgens de Franse krant L'Équipe om het contract van Georginio Wijnaldum te ontbinden. L'Équipe meldt op de website dat de 32-jarige middenvelder de clubleiding hierom had gevraagd, omdat hij geen uitzicht heeft op speeltijd in Parijs en met een transfervrije status meer opties heeft op de transfermarkt. PSG wil Wijnaldum echter liever verkopen en zo nog wat geld voor hem ontvangen.
De 90-voudig international van Oranje (27 doelpunten) staat tot het einde van dit seizoen onder contract in Parijs. Onder de nieuwe trainer Luis Enrique behoort Wijnaldum niet tot de selectie. Hij moet net als enkele andere spelers die mogen vertrekken apart van de groep trainen.
Volgens L'Équipe wil PSG zo'n 6 miljoen euro hebben voor de Rotterdammer, die twee jaar geleden transfervrij overkwam van Liverpool. Wijnaldum speelde in zijn eerste seizoen in Franse dienst 31 wedstrijden in de Ligue 1. PSG verhuurde hem vorig seizoen aan AS Roma, maar door een beenbreuk stond de oud-speler van Feyenoord en PSV lang aan de kant. Wijnaldum verloor aan het einde van het seizoen met de Italiaanse club de finale van de Europa League tegen Sevilla en keerde daarna terug naar Parijs.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de selectie versterkt met Marius Broholm. De 21-jarige Noorse jeugdinternational komt op huurbasis over van de Franse club Lille.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De openingswedstrijd en de finale van het WK vrouwenvoetbal van volgend jaar in Brazilië vinden plaats in het iconische stadion Maracanã. Het stadion in Rio de Janeiro met een capaciteit van zo'n 80.000 toeschouwers heeft ook een kwartfinale en een halve finale toegewezen gekregen. Maracanã was ook het decor van de WK-finale van 2014 bij de mannen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Verdediger João Cancelo heeft zijn terugkeer naar FC Barcelona afgerond. De 32-jarige Portugees international komt transfervrij over van het Saudische Al Hilal, waar hij zijn contract liet ontbinden. Cancelo heeft bij de landskampioen van Spanje een contract voor drie seizoenen getekend.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Sayf Ltaief heeft afscheid genomen van FC Twente. De 26-jarige aanvaller vervolgt zijn loopbaan bij KS Cracovia SA. Volgens de Poolse club heeft hij een tweejarig contract ondertekend.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Zes clubs hebben de eerste gezamenlijke cao in het vrouwenvoetbal gesloten. Kampioen PSV, Ajax, AZ, Feyenoord, FC Twente en het gedegradeerde HERA United kwamen deze overeen met vakbonden VVCS en ProProf. Tot deze zomer hadden clubs ieder een eigen collectieve arbeidsovereenkomst.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Virgil van Dijk roept zijn ploeggenoten van Liverpool op de tegenvallende prestaties van afgelopen seizoen recht te zetten.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC vond het Noorse FK Bodø/Glimt nog beter dan verwacht. "Als je ze echt live ziet dan zijn ze nog veel beter. Ze kunnen goed verdedigen. Ze kunnen goed counteren. Ze durven te voetballen. Toch is het jammer dat we zo makkelijk goals weg hebben gegeven", zei Schreuder na afloop van de heenwedstrijd van NEC in de play-offs van de Champions League. De Nijmegenaren verloren in De Goffert met 3-1 van FK Bodø/Glimt. De return is dinsdag in Noorwegen.
16 uur geleden