L'Équipe: PSG weigert om contract Wijnaldum te ontbinden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain weigert volgens de Franse krant L'Équipe om het contract van Georginio Wijnaldum te ontbinden. L'Équipe meldt op de website dat de 32-jarige middenvelder de clubleiding hierom had gevraagd, omdat hij geen uitzicht heeft op speeltijd in Parijs en met een transfervrije status meer opties heeft op de transfermarkt. PSG wil Wijnaldum echter liever verkopen en zo nog wat geld voor hem ontvangen.
De 90-voudig international van Oranje (27 doelpunten) staat tot het einde van dit seizoen onder contract in Parijs. Onder de nieuwe trainer Luis Enrique behoort Wijnaldum niet tot de selectie. Hij moet net als enkele andere spelers die mogen vertrekken apart van de groep trainen.
Volgens L'Équipe wil PSG zo'n 6 miljoen euro hebben voor de Rotterdammer, die twee jaar geleden transfervrij overkwam van Liverpool. Wijnaldum speelde in zijn eerste seizoen in Franse dienst 31 wedstrijden in de Ligue 1. PSG verhuurde hem vorig seizoen aan AS Roma, maar door een beenbreuk stond de oud-speler van Feyenoord en PSV lang aan de kant. Wijnaldum verloor aan het einde van het seizoen met de Italiaanse club de finale van de Europa League tegen Sevilla en keerde daarna terug naar Parijs.
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Conference League. De Enschedeërs wonnen in de play-offs in Azerbeidzjan na verlenging met 4-1 van FK Qarabağ. FC Twente had de thuiswedstrijd vorige week met 1-0 verloren.
59 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Tino Jukić aan de selectie toegevoegd. De 24-jarige Kroatische centrale verdediger komt over van NK Lokomotiva, dat in Kroatië op het hoogste niveau speelt.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Feyenoord speelt in de competitiefase van de Champions League thuis tegen Inter, Como, FC Porto en Leipzig. De Rotterdammers gaan op bezoek bij FC Barcelona, Betis Sevilla, Galatasaray en Viking. Dat heeft de loting in Monaco uitgewezen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint met Tolu Arokodare aan de thuiswedstrijd tegen FC Sion om een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De spits krijgt de voorkeur boven Marcos Leonardo, die op de bank zit als het duel om 20.00 uur begint.
2 uur geledenMONACO (ANP) - PSV neemt het in het hoofdtoernooi van de Champions League onder meer op tegen Real Madrid en Atlético Madrid. Dat is donderdag bepaald door een loting van de UEFA in Monaco.
3 uur geledenMONACO (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft het dreigement om alle competities van de FIFA te boycotten opgeschort. Dat meldt de UEFA in een verklaring.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het vertrouwen van de KNVB in het leiderschap van de FIFA is "blijvend beschadigd". Dat heeft de voetbalbond aan het ANP laten weten. De KNVB staat achter de stappen die de UEFA heeft gezet om duidelijkheid te krijgen over de werkwijze van de FIFA onder leiding van voorzitter Gianni Infantino. Onder diens leiding werd een commercialiseringsplan om een deel van de WK-rechten te verkopen gemaakt en later weer ingetrokken.
3 uur geleden