L'Équipe: Mbappé mist EK-wedstrijd tegen Oranje
LEIPZIG/DÜSSELDORF (ANP) - Kylian Mbappé mist vrijdag de tweede EK-groepswedstrijd van Frankrijk tegen het Nederlands elftal. Dat meldt de Franse krant L'Équipe. Mbappé brak maandagavond in het duel met Oostenrijk (1-0-winst) zijn neus na een kopduel met Kevin Danso.
De 25-jarige Mbappé verliet met een bloedend gezicht het veld en werd later onderzocht in een ziekenhuis in Düsseldorf. Volgens L'Équipe is zijn blessure te ernstig, waardoor het treffen met Oranje te vroeg komt. Bovendien moet Mbappé een masker worden aangemeten en heeft hij tijd nodig om daaraan te wennen.
Eerder op de dag meldde het Franse Canal+ al dat de wedstrijd tegen Nederland te vroeg zou komen voor Mbappé. Philippe Diallo, de voorzitter van de Franse voetbalbond, kon dinsdag nog geen verdere informatie geven over de gezondheid van de Franse sterspeler.
Frankrijk en Nederland staan vrijdag in Leipzig tegenover elkaar. De wedstrijd begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Enzo Fernández (25) heeft zijn transfer van Chelsea naar Manchester City afgerond. De middenvelder heeft een contract voor vijf jaar getekend. City betaalt naar verluidt een bedrag van 125 miljoen pond (145 miljoen euro) voor de diensten van de Argentijn. Dat betekent een evenaring van de Engelse toptransfer van Aleksander Isak van Newcastle United naar Liverpool uit 2025.
10 minuten geledenLONDEN (ANP) - Quinten Timber heeft Olympique Marseille verruild voor Crystal Palace. De 25-jarige middenvelder rondde zijn transfer af nipt voor het sluiten van de Franse en Engelse transfermarkt. In Londen heeft Timber een contract getekend tot 2031.
33 minuten geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de Duitse aanvaller Nick Woltemade en middenvelder Pape Sarr uit Senegal naar Turijn gehaald. Woltemade wordt voor een seizoen gehuurd van Newcastle United, terwijl Sarr overkomt van Tottenham Hotspur. De Canadese aanvaller Jonathan David verruilt Juventus op huurbasis voor Atlético Madrid.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Nordin Amrabat (39) keert terug in de Eredivisie. De 64-voudig international van Marokko gaat voor FC Utrecht spelen, waar hij de afgelopen twee weken al meetrainde. De club meldt geen details over de contractduur.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft verdediger Jakov Medić aangetrokken. De 27-jarige Kroaat wordt voor één seizoen gehuurd van het Engelse Norwich City. Er is een koopoptie opgenomen in het contract.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van buitenspeler Sami Ouaissa afgerond. De 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt over van NEC en tekent een contract voor vijf seizoenen bij de landskampioen.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren naar het Belgische SK Beveren laten gaan. De 29-jarige Belg speelde sinds januari 2025 in Enschede.
15 uur geleden