L'Équipe: Mbappé mist EK-wedstrijd tegen Oranje
LEIPZIG/DÜSSELDORF (ANP) - Kylian Mbappé mist vrijdag de tweede EK-groepswedstrijd van Frankrijk tegen het Nederlands elftal. Dat meldt de Franse krant L'Équipe. Mbappé brak maandagavond in het duel met Oostenrijk (1-0-winst) zijn neus na een kopduel met Kevin Danso.
De 25-jarige Mbappé verliet met een bloedend gezicht het veld en werd later onderzocht in een ziekenhuis in Düsseldorf. Volgens L'Équipe is zijn blessure te ernstig, waardoor het treffen met Oranje te vroeg komt. Bovendien moet Mbappé een masker worden aangemeten en heeft hij tijd nodig om daaraan te wennen.
Eerder op de dag meldde het Franse Canal+ al dat de wedstrijd tegen Nederland te vroeg zou komen voor Mbappé. Philippe Diallo, de voorzitter van de Franse voetbalbond, kon dinsdag nog geen verdere informatie geven over de gezondheid van de Franse sterspeler.
Frankrijk en Nederland staan vrijdag in Leipzig tegenover elkaar. De wedstrijd begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.
5 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.
5 uur geledenCAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
5 uur geledenWEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.
5 uur geleden