Lenny Kuhr wel in herhaling Het Grote Songfestivalfeest
HILVERSUM (ANP) - Het optreden van Lenny Kuhr zal wel in de herhaling van de concertregistratie van Het Grote Songfestivalfeest zitten. Dat hebben AVROTROS en producent PilotStudio haar toegezegd, zo schrijft ze op Twitter.
"Nog een keer het Songfestivalfeest. AVROTROS en PilotStudio hebben ons toegezegd dat bij een volgende keer dat het in Nederland op tv komt De Troubadour erin zit." Dat is volgens de 72-jarige "sowieso" in de week van het Eurovisie Songfestival, dat van 9 tot en met 13 mei is.
De chansonnière, die wereldberoemd werd met het lied De Troubadour en een van de slechts vijf Nederlandse winnaars van het Eurovisie Songfestival ooit was, plaatste woensdagavond een boos bericht toen zij erachter kwam dat haar nummer uit de registratie van het concert was geschrapt. Zij vond het "respectloos" dat zij niet gekend was in deze beslissing. AVROTROS stelde dat er bij het samenstellen van een compilatie altijd keuzes gemaakt moeten worden. De keuze om Kuhr te schrappen werd mede ingegeven doordat de zangeres "afgelopen jaren al wel in de registratie van het concert te zien was. Afwisseling in de opnames is belangrijk. En geen enkele artiest krijgt van tevoren de toezegging dat hij of zij op televisie te zien zal zijn."
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Onlinesupermarkt en bezorgdienst Picnic waarschuwt klanten de premium runderbavette van leverancier 't Slagershuys niet te eten. Het product kan de schadelijke STEC bacterie, een soort E. coli, bevatten.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Dat Astrid Holleeder de laatste maanden niet te zien was in RTL Tonight, dat haar als vaste duider had aangetrokken, had te maken met haar veiligheid. Dat vertelt zij in RTL Boulevard.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederlandse moslims beginnen aan de ramadan. De eerste dag van de vastenmaand, die elk jaar op een ander moment begint, werd dinsdag vastgesteld in Saudi-Arabië. Dit startpunt wordt door veel Nederlandse moslims gevolgd. Zij beginnen woensdag. Voor onder anderen Turks-Nederlandse moslims stond het begin van de ramadan al eerder vast aan de hand van berekeningen: hun vastentijd begint donderdag.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag veertien jaar cel geëist tegen de 71-jarige Ruben B. voor betrokkenheid bij de moord op garagehouder Louis 'Loek' van Dam in 1992 in Den Haag. De 64-jarige Van Dam werd op 27 januari van dat jaar in zijn garage in de Kritzingerstraat van achteren doodgeschoten met zes kogels, twee in zijn achterhoofd en vier in zijn rug. "Loek van Dam is geëxecuteerd zonder de moordenaar in zijn ogen te kunnen kijken", zei de officier van justitie.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Een werknemer van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) heeft recht op een maandelijkse toelage voor gevaarlijke werkomstandigheden. Tijdens zijn werk draagt de man regelmatig een mitrailleur en een zwaar vest. De kantonrechter is het met hem eens dat daar een financiële vergoeding bij hoort.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft maandagavond een 78-jarige man aangehouden na een dreigende situatie bij een woning in de Transvaalstraat in Amsterdam-Oost. De man stak daarbij met een mes in de richting van agenten en gooide vanuit zijn bovenwoning goederen naar hen. De betrokken agenten hebben aangifte gedaan, meldt de politie dinsdag.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie in Rotterdam gaat in hoger beroep in de zaken tegen twee verdachten die een zware paal op een supportersbegeleider van Feyenoord gooiden. Dat gebeurde na afloop van de wedstrijd tegen Fenerbahçe in augustus.
11 uur geleden