Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leizpig wint in Berlijn en komt op 2 punten van Bayern München

Leizpig wint in Berlijn en komt op 2 punten van Bayern München

BERLIJN (ANP) - RB Leipzig heeft in de Bundesliga optimaal geprofiteerd van de nederlaag van koploper Bayern München zaterdag bij Eintracht Frankfurt (2-1). De nummer 2 van de ranglijst pakte bij laagvlieger Hertha BSC 3 punten: 0-3. Daarmee bracht Leipzig de achterstand op de titelverdediger terug tot 2 punten.

Marcel Sabitzer opende in de 28e minuut de score. Nordi Mukiele verdubbelde de marge 20 minuten voor tijd. Willi Orban zorgde in de eindfase voor de derde treffer. Met de ruime competitiezege herstelde Leipzig zich van de nederlaag tegen Liverpool (0-2) afgelopen dinsdag in de Champions League.

Bij Hertha BSC ontbraken Deyovaisio Zeefuik, Daishawn Redan en Javairo Dilrosun in de wedstrijdselectie. Justin Kluivert viel bij de bezoekers in de 79e minuut in.

Titelrace

Bij Leipzig wilden ze na afloop nog niets horen over een mogelijk kampioenschap. "Het heeft geen zin om erover te praten, we zullen het zelf moeten laten zien", benadrukte middenvelder Sabitzer. "Als we ons kunnen blijven concentreren op ons eigen spel, dan kan de titelrace tot aan het einde spannend blijven. Dit zijn in elk geval 3 heel belangrijke punten."

Leipzig speelt op 3 april thuis tegen Bayern München.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

7 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

8 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

8 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

8 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

9 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

12 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

12 uur geleden