Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leipzig zonder positief geteste trainer en keeper naar Brugge

Leipzig zonder positief geteste trainer en keeper naar Brugge

LEIPZIG (ANP) - De Duitse voetbalclub RB Leipzig gaat zonder hoofdtrainer Jesse Marsch naar België voor het duel met Club Brugge in de Champions League. De Amerikaanse coach heeft positief getest op het coronavirus, net als de Hongaarse keeper Péter Gulácsi van Leipzig. Beiden zijn thuis in quarantaine gegaan.

Assistent-trainer Marco Kurth gaat ook niet mee naar Brugge. Kurth heeft nauw contact gehad met iemand die positief testte op het coronavirus en wordt daarom uit voorzorg ook weggehouden bij de ploeg. Achim Beierlorzer, ook assistent van Marsch, heeft voorlopig de leiding over de ploeg.

Club Brugge staat in groep A op de derde plaats achter Manchester City en Paris Saint-Germain met 4 punten uit vier wedstrijden, Leipzig heeft pas 1 punt. Voor beide ploegen telt daarom woensdagavond in het Jan Breydelstadion alleen de winst. De Duitse club van oud-Ajacied Brian Brobbey kan met een zege na de winterstop nog doorgaan in de Europa League.

Onlangs testte de trainer van Bayern München, Julian Nagelsmann, ook al positief. De 34-jarige trainer ontbrak daardoor eind vorige maand op de bank in de gewonnen uitwedstrijd tegen Benfica in de Champions League (0-4). Nagelsmann werkte de afgelopen jaren bij Leipzig. Hij werd in de zomer opgevolgd door de 48-jarige Marsch.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt contract Dumfries tot medio 2030

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft een akkoord bereikt met Internazionale over de transfer van Oranje-international Denzel Dumfries. De 30-jarige verdediger heeft een contract getekend tot 30 juni 2030.

2 uur geleden
Bondscoach Brazilië kan Raphinha inbrengen vanaf de bank

EAST-RUTHERFORD (ANP) - Bondscoach Carlo Ancelotti van Brazilië zegt dat Raphinha klaar is om te spelen in de wedstrijd in de achtste finales van het WK tegen Noorwegen. De aanvaller van Barcelona is volgens de Italiaanse coach hersteld van een hamstringblessure, maar is nog niet klaar om te starten.

3 uur geleden
Bondscoach Engeland waarschuwt voor felle openingsfase van Mexico

MEXICO-STAD (ANP/Belga) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland heeft zijn spelers voorbereid op een intens begin van de wedstrijd in de achtste finales van het WK tegen gastland Mexico. "De eerste 15 à 20 minuten worden voor ons het zwaarst", keek de Duitse trainer vooruit naar het duel in het Aztekenstadion in Mexico-Stad, dat plaatsvindt in de nacht van zondag op maandag.

5 uur geleden
Mbappé prijst ploeggenoten die hoofd koel hielden tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP/DPA) - De Franse aanvoerder Kylian Mbappé heeft zijn ploeggenoten geprezen, omdat ze het hoofd koel wisten te houden bij de 1-0-zege in de achtste finale van het WK op Paraguay. De vedette benadrukte echter dat zij ook weten hoe ze lelijk moeten spelen.

5 uur geleden
Tuchel noemt verdediger James onzeker voor WK-duel met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan in de achtste finale van het WK tegen gastland Mexico mogelijk nog niet beschikken over Reece James. De rechtsback ontbrak op de laatste training van het Engelse elftal voorafgaand aan het duel in het Aztekenstadion, in de nacht van zondag op maandag (02.00 uur Nederlandse tijd).

6 uur geleden
Frankrijk verslaat Paraguay en treft Marokko in kwartfinales WK

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.

13 uur geleden
Renard na twee WK-duels alweer klaar als bondscoach van Tunesië

TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).

16 uur geleden