Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leipzig zonder positief geteste trainer en keeper naar Brugge

Leipzig zonder positief geteste trainer en keeper naar Brugge

LEIPZIG (ANP) - De Duitse voetbalclub RB Leipzig gaat zonder hoofdtrainer Jesse Marsch naar België voor het duel met Club Brugge in de Champions League. De Amerikaanse coach heeft positief getest op het coronavirus, net als de Hongaarse keeper Péter Gulácsi van Leipzig. Beiden zijn thuis in quarantaine gegaan.

Assistent-trainer Marco Kurth gaat ook niet mee naar Brugge. Kurth heeft nauw contact gehad met iemand die positief testte op het coronavirus en wordt daarom uit voorzorg ook weggehouden bij de ploeg. Achim Beierlorzer, ook assistent van Marsch, heeft voorlopig de leiding over de ploeg.

Club Brugge staat in groep A op de derde plaats achter Manchester City en Paris Saint-Germain met 4 punten uit vier wedstrijden, Leipzig heeft pas 1 punt. Voor beide ploegen telt daarom woensdagavond in het Jan Breydelstadion alleen de winst. De Duitse club van oud-Ajacied Brian Brobbey kan met een zege na de winterstop nog doorgaan in de Europa League.

Onlangs testte de trainer van Bayern München, Julian Nagelsmann, ook al positief. De 34-jarige trainer ontbrak daardoor eind vorige maand op de bank in de gewonnen uitwedstrijd tegen Benfica in de Champions League (0-4). Nagelsmann werkte de afgelopen jaren bij Leipzig. Hij werd in de zomer opgevolgd door de 48-jarige Marsch.

Meer uit Voetbal

Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

10 minuten geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

19 uur geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

21 uur geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

21 uur geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

23 uur geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

1 dag geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

1 dag geleden