Leipzig voorkomt nederlaag, maar is koppositie kwijt
LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft tijdens de twintigste speelronde van de Bundesliga de koppositie overgenomen van RB Leipzig. De titelhouder won zelf met 3-1 bij FSV Mainz 05 en zag Leipzig later op de avond punten verspelen tegen Borussia Mönchengladbach. Vlak voor tijd voorkwam Christopher Nkunku een nederlaag van Leipzig: 2-2.
Gladbach, dat ook meedoet in de titelstrijd, stond bij rust met 2-0 voor dankzij doelpunten van Alassane Pléa en Jonas Hofmann. De ingevallen Patrik Schick bracht de spanning kort na rust terug met de aansluitingstreffer. Borussia Mönchengladbach moest het laatste half uur met tien man spelen, omdat Pléa vanwege commentaar op de leiding kort achter elkaar twee gele kaarten kreeg. De ploeg van trainer Marco Rose hield in ondertal lang stand, tot Nkunku in de 89e minuut de stand gelijk trok.
Bayern München leidt met 42 punten, gevolgd door Leipzig (41), Borussia Dortmund en Borussia Mönchengladbach (beide 39). Dortmund versloeg 1. FC Union Berlin met 5-0.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
49 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
3 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
5 uur geleden