Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leipzig ten koste van Sankt Pauli verder in Duits bekertoernooi

Leipzig ten koste van Sankt Pauli verder in Duits bekertoernooi

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de strijd om de DFB Pokal. Zonder de geblesseerde Xavi Simons versloeg Leipzig in de tweede ronde van het Duitse bekertoernooi FC Sankt Pauli met 4-2.

Simons ontbreekt enkele weken nadat de Oranje-international is geopereerd aan een enkel. Zonder de spelmaker stond de thuisploeg al snel op 2-0 door doelpunten van Yussuf Poulsen en Christoph Baumgartner. Die laatste scoorde uit een voorzet van oud-Feyenoorder Lutsharel Geertruida. De bezoekers uit Hamburg scoorden tegen, maar met zijn tweede treffer bracht Poulsen de marge weer op twee. Na nog een tegentreffer bepaalde Antonio Nusa de eindstand op 4-2.

Bayer Leverkusen, waar onder anderen Jeremie Frimpong en Florian Wirtz op de bank zaten, was veel te sterk voor het een klasse lager uitkomende Elversberg. De regerend landskampioen won met 3-0. Coach Kees van Wonderen kon niet stunten met tweedeklasser Schalke 04, dat met 3-0 verloor van het een niveau hoger uitkomende FC Augsburg.

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

25 minuten geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

34 minuten geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

43 minuten geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

44 minuten geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

1 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

2 uur geleden