Leipzig schakelt Borussia Dortmund uit in Duitse voetbalbeker
LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de halve finales van het toernooi om de Duitse voetbalbeker bereikt. De club won op eigen veld met 2-0 van Borussia Dortmund.
Na iets meer dan 20 minuten zette Timo Werner de thuisclub op voorsprong. Ver in de blessuretijd besliste de Hongaar Willi Orbán het duel. Voormalig PSV'er Donyell Malen deed de hele wedstrijd mee bij Dortmund.
Voor de wedstrijd had de leiding van Leipzig al laten weten het contract met trainer Marco Rose te willen verlengen.
Eerder op de avond bereikte ook VfB Stuttgart de halve finales door te winnen bij 1. FC Nürnberg, 0-1. Stuttgart staat onderaan in de Bundesliga.
Dinsdag al schaarden SC Freiburg en Eintracht Frankfurt zich bij de laatste vier. Freiburg zorgde voor een verrassing door Bayern München uit te schakelen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
38 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
5 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
16 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
16 uur geleden