Leipzig schakelt Borussia Dortmund uit in Duitse voetbalbeker
LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de halve finales van het toernooi om de Duitse voetbalbeker bereikt. De club won op eigen veld met 2-0 van Borussia Dortmund.
Na iets meer dan 20 minuten zette Timo Werner de thuisclub op voorsprong. Ver in de blessuretijd besliste de Hongaar Willi Orbán het duel. Voormalig PSV'er Donyell Malen deed de hele wedstrijd mee bij Dortmund.
Voor de wedstrijd had de leiding van Leipzig al laten weten het contract met trainer Marco Rose te willen verlengen.
Eerder op de avond bereikte ook VfB Stuttgart de halve finales door te winnen bij 1. FC Nürnberg, 0-1. Stuttgart staat onderaan in de Bundesliga.
Dinsdag al schaarden SC Freiburg en Eintracht Frankfurt zich bij de laatste vier. Freiburg zorgde voor een verrassing door Bayern München uit te schakelen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
7 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
9 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
10 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
13 uur geleden