Leipzig onderschat kwijnend Liverpool niet
BOEDAPEST (ANP/DPA) - Hoewel het crisis is bij Liverpool, is er bij RB Leizpig geen sprake van onderschatting. Dat zei trainer Julian Nagelsmann van de Bundesligaclub voorafgaande aan het eerste duel in de achtste finales van de Champions League.
"De slechte resultaten hebben ze behaald in de Premier League en niet in de Champions League", aldus Nagelsmann. "Ze hebben de titel afgeschreven en kunnen nu hun volle aandacht op de Champions League richten. Ze zullen zeker proberen alle negativiteit van zich af te schudden."
Titelverdediger Liverpool verloor de laatste drie wedstrijden in de Premier League en staat inmiddels 13 punten achter koploper Manchester City. "De titel kunnen we wel vergeten, die kloof krijgen we niet meer dicht", zei trainer Jürgen Klopp na de laatste nederlaag, zaterdag tegen Leicester City. Spits Mo Salah voelde zich geroepen maandag de fans toe te spreken via sociale media . "We gaan door een moeilijke periode, maar we zijn kampioenen en zullen vechten als kampioenen, tot het bittere einde."
Het duel tussen Leipzig en Liverpool wordt dinsdag gespeeld in Boedapest, omdat de Engelse voetballers vanwege de coronaregels Duitsland niet in mogen. Bij Leipzig ontbreekt spelmaker Emil Forsberg vanwege knieklachten. Nagelsmann neemt wel rechtsback Benjamin Henrichs mee. De Duitse international was er twee maanden uit met een knieblessure.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.
31 minuten geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de sterke start in de Italiaanse voetbalcompetitie een vervolg gegeven tegen Atalanta. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 2-1. AS Roma stond lange tijd achter en scoorde in de slotfase van de tweede helft twee keer.
44 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.
3 uur geleden